Çözüldü Klavyede Tuşlar Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sonshitsu

Hectopat
Arkadaşlar klavyem sayılara basınca şekiller çıkıyordu o bir şekilde düzeldi ama şu anda ise klavyemin "sol Shift" "Z" "X" "v" kısacası bu tuşların olduğu sıra (yatay) çalışmıyor şu an başka bir klavyeden yazıyor ama dediğim gibi o sayılara basınca şekiller çıkması olayında bu sıra yazıyordu. Kafayı yemek üzereyim.

Ve tekrardan aynı hata oldu capslok tam tersi çalışıyor 12345 basınca!'#% falan filan çıkıyor. Hiçbir şey yapamıyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar klavyem sayılara basınca şekiller çıkıyordu o bir şekilde düzeldi ama şu anda ise klavyemin "sol Shift" "Z" "X" "v" kısacası bu tuşların olduğu sıra (yatay) çalışmıyor şu an başka bir klavyeden yazıyor ama dediğim gibi o sayılara basınca şekiller çıkması olayında bu sıra yazıyordu. Kafayı yemek üzereyim.

Ve tekrardan aynı hata oldu capslok tam tersi çalışıyor 12345 basınca!'#% falan filan çıkıyor. Hiçbir şey yapamıyorum şu an.

Hocam ben bakınca Shift'e basılı tutarak ve alt grye basılı tutarak o harfleri yazdığımda o tarz şekiller oluşuyor. Virüs indirmiş olabilirsiniz ya da klavyeniz bozuk olabilir ya da Windows'la ilgili olabilir. Klavye ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı