Klavyeyi satarken temizlendiğini söylemeli miyiz?

yigitreiss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar klavyemi satacağım söylemeli miyim dediklerim şunlar:

1.klavyenin tuşlarını sabunlu suda bekletip durulayıp havlu içinde 3-4 saat beklettim fakat iç kısımlarında hala ıslaklık vardı fön makinesinin soğuk kısmıyla hava tuttum ama fayda etmedi bende acelem olduğundan dolayı taktım fakat önceden yapmama rağmen bu işlemi hala bir sorun görmedim Apex 3'te IP32 sertifikası var ama içim rahat etmediğinden buraya ekledim.

2.klavyenin yanlarından biraz baskı uygulayınca plastiği hafiten hareket ediyor normal mi? Ve söylemeli miyim alıcıya?

Hocam defolu değil sadece esneme gibi. Yıkadığımı yazdım açıklamaya zaten benim merak ettiğim tuşların iç tarafında hala ıslaklık varken taktım sorun olur mu?

Arkadaşlar klavyemi satacağım söylemeli miyim dediklerim şunlar:

1.klavyenin tuşlarını sabunlu suda bekletip durulayıp havlu içinde 3-4 saat beklettim fakat iç kısımlarında hala ıslaklık vardı fön makinesinin soğuk kısmıyla hava tuttum ama fayda etmedi bende acelem olduğundan dolayı taktım fakat önceden yapmama rağmen bu işlemi hala bir sorun görmedim Apex 3'te IP32 sertifikası var ama içim rahat etmediğinden buraya ekledim.

2.klavyenin yanlarından biraz baskı uygulayınca plastiği hafiten hareket ediyor normal mi? Ve söylemeli miyim alıcıya?

Alıcıya tabii ki söylemelisiniz.

Klavye temizliği normal bir şey hocam ben her ay temizliyorum.
Plastiğin hareket etmesi derken esnemeyi kastediyorsunuz sanırım oda normal.
hocam benim yıkamada takıldığım şey şu tuşların içinde hala ıslaklık varken taktım hala bir sorun olmadı ama alıcıya söylemem lazımmı?

Alıcıya tabii ki söylemelisiniz.

Hocam hangisini söylemeliyim tuşların içinde ıslaklık varken taktığımımı yoksa esnemeyimi diyorsunuz? Diğer cevap veren arkadaşl esneme ise normal dedi ki bence de normal plastik zaten yanlış anlamayın böyle lastik gibi değil çok çok minik bir hareket. Bir de tuşların içinde hafif ıslaklık varken taktım ama o gün bugündür bir sorun olmadı sorunsuz kullanıyorum.

Alıcıdan alıcıya göre değişir ama belirt bence.

Hocam klavyenin IP32 sertifikası var ben bu durumdan bir sorun oalcağını sanmıyorum ama yine de belirteyim. Bir de klavyem 2023'ün son ayında alındı hala garantisi devam ediyor kutu fatura falan var sizce kaça gider kaça koyayım ilana?

Hocam klavyenin IP32 sertifikası var ben bu durumdan bir sorun oalcağını sanmıyorum ama yine de belirteyim.

Yok hocam sorun olacağından değil de bilerek alsınlar diye. Ama eğer yazmazsan da sorun olacağını sanmıyorum. Fiyat olarak ben satışlarımı genelde aynı ürünün yakın kondisyonlardaki 2. el piyasasına bakıp ona göre ortalama bir fiyat giriyorum.

Yok hocam sorun olacağından değil de bilerek alsınlar diye. Ama eğer yazmazsan da sorun olacağını sanmıyorum. Fiyat olarak ben satışlarımı genelde aynı ürünün yakın kondisyonlardaki 2. el piyasasına bakıp ona göre ortalama bir fiyat giriyorum.
Yani ben kaç yazayım bu klavyeye baktimda anlamadım hocam benim cihazım kutulu ve baya garantisi var halen 1600 yazdım ama fazlamı bilmiyorum

Geri
Yukarı