KMSpico ile güncelleme yapılır mı?

waxonnn

Hectopat
Merhaba, bilgisayarımda şu an KMSpico bulunuyor. (bilgisayarcıya vermiştim) şu an aklıma güncelleme yapmak geldi, KMSpico yüklü iken Windows Update ile Windows 10 21H2 güncellemesini yapmak sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSpico sadece key programı ama virüslu olabilir bilgisayarınız. Güncelleme yapmanız bir sıkıntı çıkarmaz.

Windows 10 ISO dosyasını indirip temiz kurulum ile geçin. O program güvenli değil.

KMSpico bildiğim kadarıyla orada burada dolaşan bir sürü versiyonu var çoğu virüs gerçek olanı zor bulursunuz sadece my digital Life forumda vardır.

Bilgisayarı bir tek ben kullanmadığım için format atamıyorum, bu zararlı bilgisayarımda bulunuyor. Güncelleştirmeler yapılıyor, bir sıkıntı yok. Windows Defender çalışmıyor sadece.

Bazılarında virüs var arka planda farklı işlemler yaptırıyor. Video oynatma vs. gibi denk geldim birkaç kez
Ancak elimde yıllardır kullandığım var bazen yanımda olmadığında internetten indiriyordum indirdiklerimde yaşadım bu sorunu virüs olanlar.(bunu nasıl anlarsın arka planda video oynar görmezsin ancak sesini duyabiliyorsun kendi kendine video oynatıyor görüntü olmadan ben bunu yaşadım birkaç kez indirdiklerimde)

Bu arada güncelleme yapabilirsiniz sorun olmaz ben yıllardır yaptırıyorum ancak bazen tekrar crack yapman gerekebiliyor.

Geri
Yukarı