Koçtaş'da satılan ucuz fiyatlı büyük çalışma masası

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Koçtaş'dan konfor efron isimli çalışma masasını satın aldım 265 TL'ye mağazasına giderek aldım, alacak arkadaşlara söyleyeyim satın alırken mağazadan teslim al özelliği var sonraki gün, biz onu seçmeden direk mağazaya gittik ve orada kutu halinde satılıyordu aldık. İçerisinde 1 adet parça yanlış konmuştu bu parçayı 3-4 mobilyacı gezdim en sonunda buldum. Kasanın tasarımı gerçekten bu bütçe için çok iyi. Modern ve şık bir tasarımı var, masa siyah ve çok parmak izi tutuyor tuşlara aşırı sert basınca monitörüm sallanıyor hafif bir monitörüm olduğu için, yük bindirirseniz masaya bu olay ortadan kalkar diye düşünüyorum. Kitapların konabileceği bölümler güzel şahsen bir kısmını kabloları geçirmek için kullandım masa dediğim gibi gayet güzel kurulum gerçekten kolaydı yapmasını bilene şahsen ilk kez yaptık ve 3-4 saat içerisinde bitirdik. Kasanın oda da görünüşü gerçekten güzel. Bütçesi düşük olup masa isteyen arkadaşlara öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkanınız varsa fotoğrafını çekip atarsanız almayı düşünenler açısından daha güzel olur. Ölçüler ve fiyat gayet güzel çünkü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_8.jpg
    Screenshot_8.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 109
Marangoza gidilerek daha büyüğü yapılabilir. İhtiyacı olan arkadaşlara fikir olması açısından tavsiye veriyorum. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı