Kod nasıl öğrenilir?

Rias_Gremory

Hectopat
Öncelikle merhaba. Genellikle CS 1.6 oynayan birisiyim. Yakında bilgisayar satın alacağım ve CS:GO'ya geçebilirim. Zevk olarak SA:MP için hile kodlamak istiyorum. RP ve DM için. Bu oyunları kodlarken ne tür kodlar bilmem gerek? Arkadaşım kodlamacı. Çoğu kodlama dilini biliyor. Bana deneme ve yanılma yöntemi ile öğreteceğini söyledi. Bu kodlama konularında temel olarak bilmem gereken ne olur?

Öncelikle merhaba. Genellikle CS 1.6 oynayan birisiyim. Yakında bilgisayar satın alacağım ve CS:GO'ya geçebilirim. Zevk olarak SA:MP için hile kodlamak istiyorum. RP ve DM için. Bu oyunları kodlarken ne tür kodlar bilmem gerek? Arkadaşım kodlamacı. Çoğu kodlama dilini biliyor. Bana deneme ve yanılma yöntemi ile öğreteceğini söyledi. Bu kodlama konularında temel olarak bilmem gereken ne olur?
Hala su gereksiz konular aciliyor ya, sinir oluyorum. Arastirmayi bilmessen bi' sey ogrenemezsin.

Kodlama için bilgi verebilecek biri olmasamda, kodlamayı öğrenmen için verebileceğim bir kaç şey var. Süreklilik, kodlama çok beyin yakan bir şey. Yeri gelecek sinirden ağlayacaksın belki de, bilemeyiz. Bu yüzden böyle bir yola çıkıyorsan sürekliliğinden, kendine olan inancından emin olman lazım. Öğrenmeye başlayıp bir iki gün sonra bırakma, sürekli devam edersen eninde sonunda öğreneceksin zaten.

Hala su gereksiz konular aciliyor ya, sinir oluyorum. Arastirmayi bilmessen bi' sey ogrenemezsin.
Hala şöyle yorumlar yapılıyor ben de bunu anlayamıyorum arkadaşım. Bu mantıktan gideceksek açılan çoğu konuların cevabı internette var. Adam tecrübesi olan kişilerden fikir almak için açıyor belki konuyu, buraya konu açması araştırdığını gösteriyor zaten. Bırakın bu tripleri artık.

Kodlama için bilgi verebilecek biri olmasamda, kodlamayı öğrenmen için verebileceğim birkaç şey var. Süreklilik, kodlama çok beyin yakan bir şey. Yeri gelecek sinirden ağlayacaksın belki de, bilemeyiz. Bu yüzden böyle bir yola çıkıyorsan sürekliliğinden, kendine olan inancından emin olman lazım. Öğrenmeye başlayıp bir iki gün sonra bırakma, sürekli devam edersen eninde sonunda öğreneceksin zaten.

Sürekli devam edeceğim. Arkadaşıma atacağım kodları ve oda kontrol edecek :). Zaten sakin birisiyim asla kolay kolay sinirlenmem.

Kodlama için bilgi verebilecek biri olmasamda, kodlamayı öğrenmen için verebileceğim bir kaç şey var. Süreklilik, kodlama çok beyin yakan bir şey. Yeri gelecek sinirden ağlayacaksın belki de, bilemeyiz. Bu yüzden böyle bir yola çıkıyorsan sürekliliğinden, kendine olan inancından emin olman lazım. Öğrenmeye başlayıp bir iki gün sonra bırakma, sürekli devam edersen eninde sonunda öğreneceksin zaten.
Diger konularda da binlerce tecribeli insan var. Hayir cok az hakkinda konu olsa anlarim cevap veririm.

Dostum bulursan CS 1.6 ile ilgili kodlama konusunu atar mısın?
Hala laf yetistirme derdinde :D He direkt kodlamaya Counter Strike hilesi kodlayarak baslayacaksan basarilar.

Geri
Yukarı