Kötü göğüs genetiği için ne yapılabilir?

Bench yapma bak hayatımda 1 kere bile bench yapmadım hani yapmadım derken misal yani arada 3 5 yapma dışında hiç programıma sokmadım hep dambıl press yaptım ve verim de aldım

Dips yapabilirsin aslına ben 100 kiloyum ve 4 set dips her göğüs günü yapıyorum
Dediğim gibi hocam 6 ay durmadan dumbell ile çalıştım göğüs büyümeyince ondan kaynaklı diye düşünüp bıraktım, tekrardan dumbell e döneceğim tekrar sayıları kaç olmalı sizce? 35 liklerle rahat set çıkıyordu en son.

Chest Dips ve Dumbell Pullover'ın çok etkisini gördüm. Hareketleri yaparken kaslarınızı iyice esnetip sıkılaştırıyor musunuz?
Evet hocam ağır kilolarda bile iyice esnetiyorum asla yarım tekrar yapmıyorum. Chest dips artık yapmayı deneyeceğim de pullover'ı hiç kimse önermiyor birde o harekette sakatlık yaşayınca bir daha yapmamıştım.

Evet hocam ağır kilolarda bile iyice esnetiyorum asla yarım tekrar yapmıyorum. Chest dips artık yapmayı deneyeceğim de pullover'ı hiç kimse önermiyor birde o harekette sakatlık yaşayınca bir daha yapmamıştım.
Bayağı etkili bir hareket aslında.Kiloyu iyi seçmek gerek.Kalçayı aşağı verip ağırlığı kalça hizasına kadar indiriyorum ben.

Geri
Yukarı