Kokteyl tavsiyesi

Cok da hafif olmaz, Cin'i rahat aksın diye onerdim ben. Cin diyerek kucumsemeyin, 3-4 shottan sonra cakır yapar adamı bu arada belirteyim :)
Simdiden afiyet olsun, dedigim sekilde mezeleri alabilirsiniz güzel gidiyor. Ben sahsen vodka ictikten sonra aşırı derecede acıkıyorum, meze vs bakmadan direkt yemek yemeye geciyorum aklınızda bulunsun.

Vodka 70'lik olacaksa agır olur, yanlış anlasılma olmus orada. Ananas+enerji güzel 2'li, domates suyu bulabilirsen onunla da dene güzel oluyor.

Peki 70'lik ağır gelir dediniz. 3 kişiyiz. 1 kişi hafif içici. 2 kişi de Edirneli veya sünger gibi değiliz ama içiciyiz yaşlar 20 ona göre söyleyeyim. 50'lik alsam sorun olur mu? Ayrıca sanırım o herkeste var. Çalıştığım otelde mesai bittikten sonra lojmana dönmeden 35'lik vodka içtim. Marketlerdeki sandviçi 1 ısırıkta yedim. Yanımdaki 1 hafif ve 1 orta da otomatik olarak mezeye saldırıyor. Hem ucuz maliyetli hem de doyuran bir şeyler olarak şu anlık salatalık, cips ve patlamış mısır düşünüyorum dediğim gibi.

Peki 70'lik ağır gelir dediniz. 3 kişiyiz. 1 kişi hafif içici. 2 kişi de Edirneli veya sünger gibi değiliz ama içiciyiz yaşlar 20 ona göre söyleyeyim. 50'lik alsam sorun olur mu? Ayrıca sanırım o herkeste var. Çalıştığım otelde mesai bittikten sonra lojmana dönmeden 35'lik vodka içtim. Marketlerdeki sandviçi 1 ısırıkta yedim. Yanımdaki 1 hafif ve 1 orta da otomatik olarak mezeye saldırıyor. Hem ucuz maliyetli hem de doyuran bir şeyler olarak şu anlık salatalık, cips ve patlamış mısır düşünüyorum dediğim gibi.

50'lik ideal olur, cakır yapar kusturmaz sohbetinizi keyiflendirir. İckiden sonra da yemek yersiniz olur biter, güzel bir anı olarak kalır :)

Enerji içecekli ve vodkalı bir kokteyl yapmak istiyorum. Ekstradan bir şeyler daha eklemek istiyorum ne ekleyebilirim? Örneğin şu an aklımda ananas suyu ve portakal dilimleri var. İyi sosyaller.

Ananas, vişne veya portakal (bence ananas veya vişne al) buz enerji meyve suyunu votkayı doldur tamamdı.
Not oranlarını tutmazsan tadı güzel olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı