Kolay Gelsin kargo firmasını Amazon'a yakışmıyor

Adı üstünde tahmini teslim süresi. Erken de gelebilir, o tarihte de gelebilir. Anlamak istemediğiniz konu o. Kimse burada babasının malı gibi savunmuyor. Burada en berbat kargo firması da olsa aynı konu. Tahmini bir süre vermişler. Eleştiri yapayım da ne olursa olsun diye eleştiriyorsun.

Karadeniz ve merkezi? Rusya'ya daha yakınsınız arkadaşlar. Hiç gittiniz mi bilmiyorum ancak Karadeniz şehirlerine ulaşım Akdeniz'e hatta doğu Anadolu şehirlerine göre bile daha zor.

Usta mağarandan çık dolaş biraz İstanbul'dan buraya kargolar bazen 1 gün de geliyor. Firmayı öveceksin diye şehrime laf ettirmem başka konuya hadi.

Adı üstünde tahmini teslim süresi. Erken de gelebilir, o tarihte de gelebilir. Anlamak istemediğiniz konu o. Kimse burada babasının malı gibi savunmuyor. Burada en berbat kargo firması da olsa aynı konu. Tahmini bir süre vermişler. Eleştiri yapayım da ne olursa olsun diye eleştiriyorsun.

Bu arada unutmuşum tahmini süreye takılan arkadaşlar için bi görsel paylaşayım.

Screenshot_20240504_131148_Chrome.jpg

Son düzenleme:
@hovarda İstanbul'da yaşıyorum ve buraya bile 1 günde gelmediği oluyor. Allah’ın karadenizine 1 günde mi gelmeli illa? Hatay hatta Osmaniye'ye ABD'den 3 günde kargo geldiği de oldu. Oldu diye sürekli mi olacak?

@hovarda İstanbul'da yaşıyorum ve buraya bile 1 günde gelmediği oluyor. Allah'ın karadenizine 1 günde mi gelmeli illa? Hatay hatta Osmaniye'ye ABD'den 3 günde kargo geldiği de oldu. Oldu diye sürekli mi olacak?

Usta bu kardenizle alıp veremediğin nedir? Ne yaşattılar sana burada. Burası kırsal bir alan değil hangi kaynaktan öğreniyorsun şehirleri bilmiyorum önce bir lafı doğru anla ben her zaman geliyor demedim 1 günde geldiği oluyor dedim.

Tamam işte benim köyüme de 1 günde geldiği oluyor. Geldiği oluyor diye devamlılık olacak değil. Tahmini teslim tarihine gelmemiş bile. Normal. Firmaya dışkı atmaya gerek yok.

Büyük İskender bile almamış Kolay Gelsin'e mi düştü :d

FahGYHaUsAEYAaM.png

Tamam işte benim köyüme de 1 günde geldiği oluyor. Geldiği oluyor diye devamlılık olacak değil. Tahmini teslim tarihine gelmemiş bile. Normal. Firmaya dışkı atmaya gerek yok.

Büyük İskender bile almamış Kolay Gelsin'e mi düştü :d

Eki Görüntüle 2186374

Aynen ben kötülüyorum çok işin ehli bi firma.
33.jpg

Samsun bölgenin en büyük ve merkez şehridir. Hele ki Ankara'dan gelen bir kargonun ertesi gün dağıtıma çıkması değil çıkmaması anormal olur.

Sinop'da oturuyorum, kargom ertesi gün geliyor. Tek Ankara değil, 600km altında ki tüm illerden aynı şekilde.

Sinop'da oturuyorum, kargom ertesi gün geliyor. Tek Ankara değil, 600km altında ki tüm illerden aynı şekilde.

Neredeyse yan şehir sayılacak yerden kargo 1 güne gelmiyor firmaya bir şey diyeceklerine benim mağduriyet yarattığımı söylüyorlar şaka gibi.

Geri
Yukarı