Kolay Gelsin Kargo ne zaman gelir?

Eğer habersiz iade gibi bir durum yaşarsam gerekirse Amazon'a kadar bilgi geçerim, ilişkilerini kessinler diye. Koskoca Amazon'un çalıştığı firmada henüz Ankara için şube yok yahu!

Amazon ne yapar ne eder mağdur etmez, ama çalıştıkları kargo firmalarını da 7/24 takip edemezler normal olarak. Kendi dağıtım sistemleri yok çünkü. Yine de yarın gelir, öyle umuyorum.

Bir olaydan örnek vereyim, Amerika'da oturan kız arkadaşım sipariş ettiği kupayı zamanında aldı, fakat kurye kapıya paketi roket gibi fırlattığı için kupada hiç hasar olmamasına rağmen ücretsiz iadesi sağlandı ve çalışanın işten çıkarıldığı bildirilmişti.

Agt'nin adam edilmiş hali bu mu? Oturma organımla bile gülemem bu yazdığın yoruma.
Sadece bir kez Papara kartı teslim aldım onlardan. Onda da yaşamadığım sorun kalmadı... Tam olarak 30 gün civarında geldi. Aynı zamanda adresimde olmama rağmen evde yoktunuz diye suçu bana atmışlardı...

Sadece bir kez Papara kartı teslim aldım onlardan. Onda da yaşamadığım sorun kalmadı... Tam olarak 30 gün civarında geldi. Aynı zamanda adresimde olmama rağmen evde yoktunuz diye suçu bana atmışlardı...
AGT'den benim de dilim yandı geçenlerde. :D
Papara kartı teslim edeceklerdi, kartı teslim etmeden teslim edildi olarak sisteme girdiler.
Papara'ya söyledim kartı iptal ettik. AGT ise iptal olan kartı hala getirecek.
AGT müşteri hizmetleri de aşırı sorumsuz. Sıradan bir olay gibi kartınız gelecektir, sistem hatası olmuş diyor.

AGT'den benim de dilim yandı geçenlerde. :D
Papara kartı teslim edeceklerdi, kartı teslim etmeden teslim edildi olarak sisteme girdiler.
Papara'ya söyledim kartı iptal ettik. AGT ise iptal olan kartı hala getirecek.
AGT müşteri hizmetleri de aşırı sorumsuz. Sıradan bir olay gibi kartınız gelecektir, sistem hatası olmuş diyor.
Koskoca Amazon'un çalıştığı firmaların arasında bu iki firma varsa bir şey diyemeyeceğim zaten... Yazık. İnsanlar bilgisayar, telefon gibi hatta çok daha değerli şeyleri sipariş ediyorlar Amazon'dan...

Agt'nin adam edilmiş hali bu mu? Oturma organımla bile gülemem bu yazdığın yoruma.

Cuma akşamı sipariş verdim az önce geldi. 🥳

ŞikayetVar linki, kim bilir buraya girilmeyen daha ne var.

Bir de AGT'yi adam etti diyen eleman cevaplarıma beğenmedim atıyor, ona gülüyorum. 🙃

Evet doğru Papara'yı falan geç getiriyor ama benim bölgemde 3. Olan bir firma hiç üzmedi Amazon'dan aldığım kargolarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı