Çözüldü Koltuk bilgisayara düştü ve hiçbir jak girişi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

phukded

Attopat
Daha fazla  
Merhaba az önce koltuğum kasanın üzerine düştü, PC mavi ekran verdi. Tekrar açtığımda hiçbir sorun yoktu fakat ne ön ne arka jak girişlerim şu anda çalışmıyor.

1714246761397.png

Bir de bu şekilde hata görmeye başladım burada, nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1714246713456.png
    1714246713456.png
    35,8 KB · Görüntüleme: 8
Çözüm
Hocam koltuk dediğim sandalye, üzerinde sallanırken düştüm işte. Hiçbir şeyde sorun yok ama dediğim gibi jaklar gitti.

Kasa masanın altında büyük ihtimal. Konuyu ilk görünce bende şaşırdım.

Evet masanın altında sandalyede sallanırken ters düştüm 😐

Pek anlamam fakat neden mavi ekran yediğini minidump dosyasını atarsan bulabiliriz belki. Sonra oradan yola çıkarak bir şeyler yapabiliriz. Belli ki anakart hasar almış.

PC'yi kapadım anakarttaki kabloları söktüm taktım düzeldi, teşekkürler uğraşınız için.
Merhaba az önce koltuğum kasanın üzerine düştü, PC mavi ekran verdi. Tekrar açtığımda hiçbir sorun yoktu fakat ne ön ne arka jak girişlerim şu anda çalışmıyor.

Eki Görüntüle 2180359

Bir de bu şekilde hata görmeye başladım burada, nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Pek anlamam fakat neden mavi ekran yediğini minidump dosyasını atarsan bulabiliriz belki. Sonra oradan yola çıkarak bir şeyler yapabiliriz. Belli ki anakart hasar almış.

Hocam koltuk dediğim sandalye, üzerinde sallanırken düştüm işte. Hiçbir şeyde sorun yok ama dediğim gibi jaklar gitti.

Kasa masanın altında büyük ihtimal. Konuyu ilk görünce bende şaşırdım.

Evet masanın altında sandalyede sallanırken ters düştüm 😐

PC'yi kapadım anakarttaki kabloları söktüm taktım düzeldi, teşekkürler uğraşınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı