Çözüldü Konazol Şampuan Reçetesiz alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

600583

Centipat
Merhaba, Konazol şampuanını reçetesiz alınır mı? çünkü önceden reçete ile aldığımız için bilemiyorum. Konazol şampuanım zaten var fakat bitince tekrar reçeteye mi yazdırmam gerek yoksa reçetesiz alabilir miyiz? Şimdiden herkese hayırlı cevaplamalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Alınıyor, Konazol almak için reçeteye gerek yok. Eczaneden ücreti karşılığında alabilirsiniz.
Saçımda kepek olduğu için medikal şampuan kullanıyorum o yüzden.

Dökülme için konazol ben de kullanmıştım bir ara. Doktor yazmıştı. Faydasından çok zararı oldu bana, sizin durumunuzu bilemiyorum. Kullandıktan sonra saçım daha çok dökülmeye başladı.

Dökülme için konazol ben de kullanmıştım bir ara. Doktor yazmıştı. Faydasından çok zararı oldu bana, sizin durumunuzu bilemiyorum. Kullandıktan sonra saçım daha çok dökülmeye başladı.

Saçlarımı kazıttığım için güçlü saçlarım var yani daha dökülmüyor bir de doktorum saç deri için damla verdi onu kullanıyorum her 24 saate bir.

Saçlarımı kazıttığım için güçlü saçlarım var yani daha dökülmüyor bir de doktorum saç deri için damla verdi onu kullanıyorum her 24 saate bir.

Hocam o losyonları kullanmanızı önermem 3-4 tana bunun gibi losyonlar kullandım zamanında saçıma çok büyük zararlar verdi kaşıntı kepek yağlanma dökülme varsa bunlar beslenmeden kaynaklı losyonla bir yere kadar idare edersiniz ama ilerleyen zamanlarda keşke hiç kullanmasaydım dedirtiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı