Konuyu surekli biz mi acmaliyiz?

Ne yapayım, görmezden gelmek işe yarar mı?
Yaramıyor genelde. Karşılıklı birbirinizi görmezden geldiğiniz bir duruma düşebilirsiniz.

Şu noktada pek tavsiyem yok. Kalbinizi de kırmak istemem ama davetlerinizi reddetmesi gerçek bahaneler yüzünden değilse pek iyi bir sonu olmaz gibi bu hikayenin.

Yaramıyor genelde. Karşılıklı birbirinizi görmezden geldiğiniz bir duruma düşebilirsiniz.

Şu noktada pek tavsiyem yok. Kalbinizi de kırmak istemem ama davetlerinizi reddetmesi gerçek bahaneler yüzünden değilse pek iyi bir sonu olmaz gibi bu hikayenin.
Bende böyle düşünüyordum ama herkesin ağzındanda sigara içer misin ya ?

Hayatimda boyle duygular az hissettim ve bu en yogun hissettiğim zamanlardan biri bir kiz dershaneden var onu dusunmekten ders calisamiyorum oyun oynayamıyorum ancak spor yapiyorum oyle kafam dagiliyor neyse araliklarla ders konusuyorduk su 4-5 gundur biraz florte donduk bayağı yuruyorum kiza belli ediyorum oda seyi oynuyor iste beni uzuyolar bugün bir çocuk numarami istedi falan diyor bende hoşuna gider diye hayırdır geleyim mi oraya falan yazıyorum neyse 6-7 kere ben 2 kere o baslatmistir konusmayi ilgimi somuruyormus gibi bir de icimde exini unutamamis gibi bir his var ne yapmaliyim ve surekli onu rahatsiz ediyormusum gibi hissediyorum. Yazmak istiyorum ama yazmakta istiyorum ne yapmalıyım?

Sen yazma bir süre o yazarsa yazarsın zaten hisleriniz karşılıklıysa senden beklemez o yazar ayrıca eskiyi unutamadıysa sal gitsin yara bandı olarak kullanmasın seni.

Geri
Yukarı