Kopya çekilen sınavda farklı notlar alındı

phonkeRR

Zeptopat
Daha fazla  
İlk sinavdan 1 aldigim icin ikinci sinavda erkekler arasinda kurdugumuz grupta cevaplari atmistik ve sinavi oradan yaptik. Kagitlar ayni, hoca sorsaydi onceden cevaplari atip beraber calistigimizi soyleyecektik fakat gecenlerde notlari girmis hocamiz ve herkesin notlari farkli. Hocaya sorup sormamak arasinda gidip geliyorum. Ne yapmaliyim?

Hocayla konuş hepimiz kopya çektik ama notlarımız farklı neden de.

Notumu aldım.

Bizim de başımıza aynı durum gelmişti hoca sizden itiraf almak için yapıyor olabilir eğer puanlarınız o kadar düşük değilse hiç zorlamayın bence.

61 vermiş dediğiniz gibi zorlamaya gerek yok belge almak sıkıntı olabilir hoca dersten gecirmezse.

İlk sinavdan 1 aldigim icin ikinci sinavda erkekler arasinda kurdugumuz grupta cevaplari atmistik ve sinavi oradan yaptik. Kagitlar ayni, hoca sorsaydi onceden cevaplari atip beraber calistigimizi soyleyecektik fakat gecenlerde notlari girmis hocamiz ve herkesin notlari farkli. Hocaya sorup sormamak arasinda gidip geliyorum. Ne yapmaliyim?

Hoca kopya çektiğinizi anlayıp herkese farklı girmiş olabilir mi? Ben hoca olsam ve bütün erkeklerin cevapları aynı olsa şüphelenirim bir sınavda.

Hoca uyanmış en ufak laf ederseniz sizi fişekler gibime geliyor eğer notlar çok kötü değilse konuşmayın derim. Aslında o hoca değil de müdüre sorabilirsiniz ben bu dersten sınava girdim sonucunun doğru olduğunu düşünmüyorum diyin kağıtları görmek istiyorum diyip müdüre sorun. Bu arada hepiniz aynı anda sormayın birkaç ay ara ile sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı