Netflix Prime Video Korku filmi önerisi

ventt

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Netflix ve Prime'da aboneliğim var. Önerebileceğiniz korku filmleri var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korku filmi gurusu geldi. Ruhlar bölgesi serisi popüler ve iyi bir seridir. The witch eğer Amerikan koloni dönemlerine ilgin varsa, salem, cadılar gibi konseptlere ilgin varsa öneririm. Candyman eğer hafif Amerika'daki ırkçılık ve zenciler ile alakalı bir şey izlemek istersen öneririm.

Tam olarak korku olmayan ama korku öğeleri barındıran Netflix tarafından yapılmış babysitter ikilemesi ve korku sokağı üçlemesini izleyebilirsin ikisi de beni hem güldüren hem geren filmlerdi.

Konu falan önemli değil kan olsun, iğrençlik olsun diyorsan Texas testere katliamı ve wrong turn serilerine bakmanı öneririm.

Eğer Netflixte varsa Cabin in the Woods filmini KESİNLİKLE izlemeni öneririm.

Korku filmi gurusu geldi. Ruhlar bölgesi serisi popüler ve iyi bir seridir. The witch eğer Amerikan koloni dönemlerine ilgin varsa, salem, cadılar gibi konseptlere ilgin varsa öneririm. Candyman eğer hafif Amerika'daki ırkçılık ve zenciler ile alakalı bir şey izlemek istersen öneririm.

Tam olarak korku olmayan ama korku öğeleri barındıran Netflix tarafından yapılmış babysitter ikilemesi ve korku sokağı üçlemesini izleyebilirsin ikisi de beni hem güldüren hem geren filmlerdi.

Konu falan önemli değil kan olsun, iğrençlik olsun diyorsan Texas testere katliamı ve wrong turn serilerine bakmanı öneririm.

Eğer Netflix'te varsa Cabin in the Woods filmini KESİNLİKLE izlemeni öneririm.

The Witch'i anlamadık ve zevkli değildi izlemesi. Korkutucu da değil.

The Witch'i anlamadık ve zevkli değildi izlemesi. Korkutucu da değil.
Hocam o yüzden o döneme ilgisi varsa diye belirttim. Analojileri, temayı vb. anlamazsanız olaya kapılamamanız normal. Korku, gerilim filmlerinde eğer korkmaya veya gerilmeye meyilli değilsen reaksiyon vermezsin zaten.

Eğer Netflixte varsa Cabin in the Woods filmini KESİNLİKLE izlemeni öneririm.
İnsidious serisinin ilk bölümünü dün izledim. Paranormal activity'e çok benziyor ama gerilim ve korku bakımından çok gerisinde bence. Jumpscare çok yok, çıkan canavarları da başka yerlerden alıp bir iki dokunuş eklemişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı