Korsan GTA V orijinale çevrilir mi?

olcanasqar

Centipat
Makaleler
1
Ben korsan GTA V kullanıyorum ama oyunu satın alıp orijinal şekilde kullanmak istiyorum. Social Club'dan alsam korsan oyunu dosyalarını silmeden sadece crack dosyalarını silerek oyuna girebilir miyim? Bunu sormamın nedeni oyunun boyutu çok yüksek ve benim internet ile bunu tekrar indirmek çok uzun zamanımı alır.

Ben korsan GTA V kullanıyorum ama oyunu satın alıp orijinal şekilde kullanmak istiyorum. Social Club'dan alsam korsan oyunu dosyalarını silmeden sadece crack dosyalarını silerek oyuna girebilir miyim? Bunu sormamın nedeni oyunun boyutu çok yüksek ve benim internet ile bunu tekrar indirmek çok uzun zamanımı alır.
Kahvemi de çaya çevireyim...

Şu an bende GTA 5 indiriyorum ve 104 GB olmuş 2 gündür indiriyorum indirmesi bayağı uzun bildiğiniz gibi. Crack dosyalarını silseniz bile @Akif'in dediği gibi çok fazla güncelleme alır. Benim tavsiyem satın alıp orijinal oyunu tekrar indirmenizden yana.

Hem belki crack dosyaları Online'da sıkıntı çıkarabilir.

Şu an bende GTA 5 indiriyorum ve 104 GB olmuş 2 gündür indiriyorum indirmesi bayağı uzun bildiğiniz gibi. Crack dosyalarını silseniz bile @Akif'in dediği gibi çok fazla güncelleme alır. Benim tavsiyem satın alıp orijinal oyunu tekrar indirmenizden yana.

Eğer oyunu tekrardan indirirse bir 40 GB daha indirmesine gerek yok Update'i indirirse zamandan tasarruf eder.

Ben de eskiden crack oynuyordum (linç zamanı). Crack indirdiğim oyunun boyutu 60GB ve Epic Games'ten indirdiğim oyun 94GB. Tahminimce zaten çalışmadığı için online mod çıkarılmıştı.
Dosyaları doğrulamayı deneyebilirsiniz.

Benim Epic Games kütüphanemde vardı internet sıkıntılı olduğu için X yerden 40 GB indirdim sonradan Epic Games'e oyunu doğrulattım 3GB indirme yaptıktan sonra oyun açıldı Online da girebiliyorum.

Hem belki crack dosyaları Online'da sıkıntı çıkarabilir.
Crack dosyalarını silebilirsin silerim.

Geri
Yukarı