Korsan Windows 8.1'den Orjinal 7'ye Dönme

ataince

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar tamircisi kafasına göre format atıp içine korsan windows 8.1 yüklemiş. Önceden içinde kendinden gelen orijinal windows 7 yazılımı vardı. Nasıl orijinal yazılımı geri getirebilirim?

1 ay önce laptop almıştım Windows 10'a format atarken hata vermişti. Sıfırdan atmak zorunda kalmıştım. Hiçbir key veya etkinleştirmek için birşey yapmadığım halde BİOSda kayıtlı olduğu için otomatik etkinleşmişti Windows. İstersen sıfırdan Windows 7 at otomatik etkinleşecek mi diye bir bak.

1 ay önce laptop almıştım Windows 10'a format atarken hata vermişti. Sıfırdan atmak zorunda kalmıştım. Hiçbir key veya etkinleştirmek için birşey yapmadığım halde BİOSda kayıtlı olduğu için otomatik etkinleşmişti Windows. İstersen sıfırdan Windows 7 at otomatik etkinleşecek mi diye bir bak.
İlk önce yukarıdaki arkadaşın yönetimini deneyeceğim. Sonuç elde edemezsem mecburen seninkini yapacağım. Bunlar dışında bir yöntem var mıdır?

Windows 7 lisansları BIOS'a gömülü gelmiyordu sanırım. Eğer sizin de gömülü değilse sistem üreticisine e-posta ile veya telefon ile bilgisayar modelinizi belirterek sorununuzu anlatın. Size lisans anahtarınızı gönderirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı