Kreatin önerisi

xesinti

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Normalde nutrkingin creatinini kullanıyordum ama şu an bitti. Elimdi oceanın bir kreatini var ama görüntüsü fazla beyaz ve topaklnmış, ne kadar süredir dolapta bilmiyorum. Bunu kullanmamın zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Normalde nutrkingin creatinini kullanıyordum ama şu an bitti. Elimdi oceanın bir kreatini var ama görüntüsü fazla beyaz ve topaklnmış, ne kadar süredir dolapta bilmiyorum. Bunu kullanmamın zararı olur mu?
Fotoğraf atsan iyi olabilir aslında ama TETT ya da SKT olur kutu üstünde o tarihlere bak geçmemişse ve kapağı kapalı şekilde saklanmışsa bir problem olmaması gerekir. Aromasız, eklemesiz saf kreatinler son kullanım tarihlerine kadar sorunsuzca saklanıp kullanılabilirler. Hatta kreatinde topaklanma sertleşme gibi durumlar da olmaz aslında o zaten o kreatinin yapısıdır, elek derecesiyle ya da işlenmesiyle ilgilidir. Farklı görünümlerde kreatinler var piyasada ki kreatinin beyaz olmasından daha normal de bir şey yok :)

Fotoğraf atsan iyi olabilir aslında ama tett ya da SKT olur kutu üstünde o tarihlere bak geçmemişse ve kapağı kapalı şekilde saklanmışsa bir problem olmaması gerekir. Aromasız, eklemesiz saf kreatinler son kullanım tarihlerine kadar sorunsuzca saklanıp kullanılabilirler. Hatta kreatinde topaklanma sertleşme gibi durumlar da olmaz aslında o zaten o kreatinin yapısıdır, elek derecesiyle ya da işlenmesiyle ilgilidir. Farklı görünümlerde kreatinler var piyasada ki kreatinin beyaz olmasından daha normal de bir şey yok :)

Sanıırm sorun yok gibi Proteinocean markasının 3gr yazıyor içinde ölçek çıkıyor. Tek ölçek yeterli olur mu peki. Ben nutrkingde de aynı ölcegi kullanıyordum ama o 5gr yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Sanıırm sorun yok gibi Proteinocean markasının 3gr yazıyor içinde ölçek çıkıyor. Tek ölçek yeterli olur mu peki. Ben nutrkingde de aynı ölcegi kullanıyordum ama o 5gr yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
kaç kilo olduğuna göre 3 gram da yeterli olabilir ama 3 gramlık ölçeği tepeleme olarak doldurursan 5 gramı bulur zaten.

Geri
Yukarı