Kredi kartı limitimi nasıl arttırabilirim?

batuhan3707

Hectopat
İş bankası'nın işte üniversiteli adlı kredi kartını kullanıyorum. Alalı 2 ay oldu. 1300 TL limitim var. Yeni bir monitör almak istiyorum 9 taksit falan yaparak ama limitim yetersiz olduğu için alamıyorum. İş bankası'nın mobil uygulamasından limit artışı başvurusu yaptığımda ise reddediliyor. Şubeye gidip durumu anlatsam yardımcı olurlar mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş bankasının politikaları çok ilginç. Örnek verecek olursam 5-6 senedir kredi kartı kullanıyorum o bankadan, limiti 10.000TL ben daha çok arttırma talebim vardı iş dolayısı ile. Bankaya mobilden limit arttırma talebi yapıyorum bana "alabileceğiniz en yüksek limit budur" diyordu. Bende gittim Enpara'dan kredi kartı aldım ve tek hamlede 20.000TL limit verdiler. İmkanınız varsa Enpara kullanın
Öğrenim kredisi almadığım için Enpara'dan kredi kartı alamıyorum maalesef. Yoksa ilk önce ona başvurmuştum.

İş bankasının politikaları çok ilginç. Örnek verecek olursam 5-6 senedir kredi kartı kullanıyorum o bankadan, limiti 10.000TL ben daha çok arttırma talebim vardı iş dolayısı ile. Bankaya mobilden limit arttırma talebi yapıyorum bana "alabileceğiniz en yüksek limit budur" diyordu. Bende gittim Enpara'dan kredi kartı aldım ve tek hamlede 20.000TL limit verdiler. İmkanınız varsa Enpara kullanın
İş bankası candır

:) Vallahi bu yazdıklarım tecrübeyle sabittir. O seyyar bankacılar kart vermek için karşımızda 40 takla atıyorlar. Ben de bir ogrenci olarak 4 bin tl limitli kart çıkardım.
Bir sıkıntı yaratır mı bunlar acaba? Herhangi bir sorun yaşadınız mı hiç? Diyelim İş Bankası'ndan öğrenci olmama rağmen böyle bir kart aldım bir sıkıntı falan olursa bankaya gittiğimde sorun çıkar mı acaba?

Bir sıkıntı yaratır mı bunlar acaba? Herhangi bir sorun yaşadınız mı hiç? Diyelim İş Bankası'ndan öğrenci olmama rağmen böyle bir kart aldım bir sıkıntı falan olursa bankaya gittiğimde sorun çıkar mı acaba?
Kardeşim sorun olur mu bilemem. Ayrıca iş bankasında öğrenci kartın olduğu için iş bankasından farklı bir kart çıkaramazsın. Bu dediğimi diğer bankalarda deneyebilirsin. Bu arada diğer arkadaş da çıkarmak istiyor :)

Ben de yanı şekilde 800₺ İş Bankası kredi kartı, ve 500₺'lik Ziraat'in öğrencilere verdiği kredi kartı var. Toplamda 1300₺ limiti var. Olmazsa alacağın monitörün bir kısmını nakit ver olabiliyorsa, diğer kısmını da kredi kartı ile çektir. Ya da olmazsa annenin veya babanın kredi kartından çektir bir kısmını.

Hayır, aylık 9₺. Yıllık 118₺ civarı kart ücreti alınıyor. Tabi her kredi kartının aidatı farklı. Ortalama tutarı verdim gerçeği yansıtmaz.
Kardeşim sorun olur mu bilemem. Ayrıca iş bankasında öğrenci kartın olduğu için iş bankasından farklı bir kart çıkaramazsın. Bu dediğimi diğer bankalarda deneyebilirsin. Bu arada diğer arkadaş da çıkarmak istiyor :)

YapıKredi’den çıkaramadım. GARANTİ,DENİZBANK kart vermeye niyetli bankalar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı