Kredi kartındaki parayı Papara'ya aktarmak

Kredi kartındaki 200 300 TL'yi bir şekilde cekmem gerekiyor acaba bir siteye aktarsam oradaki bakiyeyi Papara'dan çeksem öneriniz nedir?

Ayarlardan bankalar sekmesinden kredi kartını hesaba tanımlamanız gerekiyor. Ardından ana ekrandaki yatır butonuna basıp "Banka/kredi kartı ile yatır" seçeneği üzerinden yapabilirsiniz. Onun haricinde ATM'den faiz farklıyla çekebilirsiniz.

IBAN geçebilirsin direkt.
Iban gecerseniz gonderdiginiz hesabin adi soyadini aciklamaya yazin, ben farkli isimde karta para gonderdigimde isim farkli ve yazmadim diye para blokede kalmisti, paparayi arayip gondermistim

Iban gecerseniz gonderdiginiz hesabin adi soyadini aciklamaya yazin, ben farkli isimde karta para gonderdigimde isim farkli ve yazmadim diye para blokede kalmisti, paparayi arayip gondermistim
Tabii gondereceginiz kart baskasina kayitliysa.

İyzico ile çekebilirsiniz. Oradan Papara'ya aktarabilirsiniz veya çekecekseniz QR kod ile çekebilirsiniz.

Ödeme olarak cekip Papara'ya aktarmak istiyorum IBAN'dan yapamam, bahsettiğinizi deneyeceğim birazdan.

İyzico ile çekebilirsiniz. Oradan Papara'ya aktarabilirsiniz veya çekecekseniz QR kod ile çekebilirsiniz.

İyzicoya yatırdıgımda nakit para olarakmı gösterir yoksa harcama olarakmı nakit para olarak cekersem komisyon ödüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı