KUARK-CANDY RTX 4060 Ti hazır sistem vs PLANET-OCEAN RX 7800 XT hazır sistem

kreuss

Yoctopat
Daha fazla  
Bir hazır sistem almayı düşünüyorum ama ekran kartı konusunda kararsızım. RTX 4000 serisinin teknolojik açıdan daha üstün olduğu söyleniyor ama performans testlerine vs. bakınca aynı fiyatlardaki AMD ekran kartları daha üstün görünüyor. Sizce DLSS 3 özelliği sayesinde RTX 4060 Ti daha mantıklı olabilir mi? Ve en önemlisi alacağım ekran kartının uzun ömürlü olmasını istiyorum.

Alacağım sistemlerin linki:

Bir hazır sistem almayı düşünüyorum ama ekran kartı konusunda kararsızım. RTX 4000 serisinin teknolojik açıdan daha üstün olduğu söyleniyor ama performans testlerine vs. bakınca aynı fiyatlardaki AMD ekran kartları daha üstün görünüyor. Sizce DLSS 3 özelliği sayesinde RTX 4060 Ti daha mantıklı olabilir mi? Ve en önemlisi alacağım ekran kartının uzun ömürlü olmasını istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha iyisi yok.

Pardon yanlış sistem.

Bütçeniz nedir?
Daha iyisi yok.

Pardon yanlış sistem.
Daha iyisi var.

Bütçeniz nedir?

Daha iyisi var.

Dostum aynı sistemi attım fiyatı yüksek diye kaldırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı