Kulak çınlaması nasıl geçer?

Daha fazla  
Dün 5-10 kez toplu taşıma aktarması yaptım, giderken ve dönerken sürekli müzik dinledim. Ses düzeyi %90 civarlarında falandı ve sabahtan beridir bir çınlama var.

Daha önce hiç çınlamamıştı ya da anlık gelip gidiyordu. Saat 22 civarlarında da sol kulağım tıkandı.

Ev ahalisine sorduğumda çok uzun sürmez, çok müzik dinlemişsin, bir de çok toplu taşımada geçmişsin, o yüzden kulaklarındaki basınç değişmiştir dedi.

Bu durumu yaşayan var mı?

Basınçtandır bence de. Bir de yüksek sesli de dinlemişsin. Birkaç gün içinde geçmezse doktora başvurabilirsin. Toplu taşımalarda çok fazla seyahat ettikten sonra bende de oluyor bazen oradan biliyorum.

En son kalitesiz bir kulaklıktan %100 seste şarkı dinlediğimde kulağım çınladı yarın geçer dedim yaklaşık 5.yılım. Umarım sizinki öyle değildir ve yarın sabah uyandığınızda geçer.

Hocam çınlama sessizlik çınlaması mı? Eğer sessizlikte oluyorsa zerre dert etmeyin herkeste var. Ama eğer bir ses varken bir anda çınlıyorsa sorun olabilir.

Yok hocam sessiz ortamda oluyor zaten çok şiddetli bir ses değil zaten muhtemelen kulaklıkla çok dinlediğimden oldu zaten kulağım hassas bildiğim kadarıyla.

Yok hocam sessiz ortamda oluyor zaten çok şiddetli bir ses değil zaten muhtemelen kulaklıkla çok dinlediğimden oldu zaten kulağım hassas bildiğim kadarıyla.
Hocam boşverin. Bende sessiz ortamda hep oluyor şu an bile ses geliyor. Alışıyorsunuz zaten devamiyetli olsa bile.

Geri
Yukarı