Kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Cigarette

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Genellikle müzik dinlemek için kullanacağım, motorsiklette de kullanmayı düşünüyorum. Cihazım iPhone 13 (AirPods fiyat açısından tercihim değil.) Vereceğim parayı hakedecek, uzun süre kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Hemen satın almak istiyorum birkaç gün içinde teslim almam gerekecek. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

Genellikle müzik dinlemek için kullanacağım, motorsiklette de kullanmayı düşünüyorum. Cihazım iPhone 13 (AirPods fiyat açısından tercihim değil.) Vereceğim parayı hakedecek, uzun süre kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Hemen satın almak istiyorum birkaç gün içinde teslim almam gerekecek. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

R50i kullanıyorum yaklaşık 6 aydır harika bir kulaklık defalarca fayansa düşürmeme rağmen hiçbir sıkıntısı yok. ANC özelliği olmamasına rağmen fiyatına göre gayet iyi yalıtımı var. Uzun ömür ve kalite konusunda R50iden iyisini görmedim. QCY T13 de fena değil fakat malzeme kalitesi R50i ye göre kötü. R50i alıp geçin derim. Not: Bass ı çok iyi veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı