Kullandığım işlemcinin fanı çalışmıyor

Okan Kurt

Decapat
İyi günler herkese. Öncelikle sistemim biraz eski ve kullandığım işlemcinin soğutma fanı çalışmıyor. Bilgisayarı çalıştırdığım anda sadece 1 2 dakika çalışıp duruyor ve bir daha hiç çalışmıyor. Bu da işlemcinin çok ısınmasına yol açıyor, bırakacağım linkte görünüyor. Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar benzer bir sorunla cebellesiyorum. Dizustu bilgisayarimin guc tusunu bastiktan sonra CPU fani 30 saniye donuyor ve sonra duruyor bilgisayarim acilmiyor, sorunun ne oldugunu anlayamadım varsa onerisi olan çok mutlu.
Olurum.
Bir konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim diye düşünüyorum.

Arkadaşlar benzer bir sorunla cebellesiyorum. Dizustu bilgisayarimin guc tusunu bastiktan sonra CPU fani 30 saniye donuyor ve sonra duruyor bilgisayarim acilmiyor, sorunun ne oldugunu anlayamadım varsa onerisi olan çok mutlu.
Olurum.
Ben her şeyi denedim yağladım şey yaptım ama çalışmadı yenisini aldım değiştirdim o şekilde düzeldi yani.

Olurum.
Benim de aynı sorun vardı. Fanı değiştirerek çözdüm bu sorunu.

Geri
Yukarı