Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Ücretleri

Partidario

Hectopat
Yer
Samsun
Arkadaşlar kurumsal tarzı bir web sitesi tasarımı ücretleri hakkında bilgi verir misiniz?

Wordpress mi daha mantıklı olur yoksa PHP mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kurumsal tarzı bir web sitesi tasarımı ücretleri hakkında bilgi verir misiniz?

Wordpress mi daha mantıklı olur yoksa PHP mi ?

Normalde yazılım işi ile ilgileniyorum ama web yazılım ile hiç bir bilgim yok sadece logo vs tasarlarım kendi çapımda.

Wordpress tasarımları daha ucuza bulabilirsin çünkü direk olarak tema şeklinde satılıyor ama php için eğer özel bir fikrin varsa çok daha pahallıya patlıycaktır çünkü php ile sıfırdan site oluşturmak wp'den daha meşakatli bir iş.

Wordpress tasarımları daha ucuza bulabilirsin çünkü direk olarak tema şeklinde satılıyor ama php için eğer özel bir fikrin varsa çok daha pahallıya patlıycaktır çünkü php ile sıfırdan site oluşturmak wp'den daha meşakatli bir iş.

Hocam şuan güncel bir tema bulmuştum internetten onu kullanıyorum. PHP ile pek fazla bilgim yok Wordpress çok uygun geliyor.

PHP ile 4-5 bin lira, Wordpress ile 2-3 bin liraya isteğin gibi bir site yapılabilir. Ekstra admin panel yazdırmak istersen Wordpress ile olmaz. Açıkçası kurumsal firma içinse site bedava template arama. Theme Forest gibi tema satan siteler var. Daha "premium" ve "responsive" bir site olur.

Kafada emsal bir site varsa WP sitesi için 2-3 bin lira ödenmez :D 0'dan tema yapan insanlar bile bukadar para istemiyor, anca heryerinden fonksiyon fışkıran böyle civcivli bişiy olması lazım 2-3 bin lira WP teması :D
Biz one page siteyi 2.500 liraya yapıyoruz. Giriş fiyatı bu üstelik. Divi ile hazır tema giydir içerikleri düzenle at maks. 2 saat sürüyor.

Son düzenleme:
Yazılım değil ama ücret olarak websitesinin isim hakkına yıllık para ödüyorsun. Ne kadar olduğunu hatırlamıyorum 40-50$ galiba.

2500-3000 nedir yani kazıklamaktan başka bir şey değil. Al bi tema olsun bitsin zaten belli ki çok profesyonel bir şey gerekli değil. O zaman bu kadar açılmaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı