Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Ücretleri

@anilcaliskan
Başkan yazılır ya abartma sen de en azından ben yazarım ama düşmek lazım tabii :D :D

Yaz dostum o zaman, benforest.net diye site yaparsın güvenirsek temaları beğenirsek senden alırız 😀 Valla Türkiye'de log.com.tr'yi yazan ekip dışında beni Wordpress konusunda etkileyen olmadı daha. Onlarında kaşesi bir hayli yüksek zaten.

Wordpress zaten PHP framework ü.
Girişiminiz gerçekten çok ciddi değil ise ThemeForest gibi sitelerden lisanslı tema alıp kolay bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. Çok hoş temalar var gerçekten.
Dediğim gibi, çok ciddi bir girişiminiz yok ise WP tema koyun geçsin. Ülkede kaliteli iş yapan ve ilgilenen çok az kişi var zaten. Bu yüzden kimseye 3-4 bin ₺ vermeye değmez.
Alacağınız kaliteli bir tema ile uzun süre güncelleme desteği de alırsınız, bir sorun olduğunda developer e ulaşmak gibi derdiniz olmaz ve güncelleme ile çözülür.
Hiç gerek yok böyle şeylere. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı