KYK kredisi yatmadı

CrawLTR

Hectopat
Daha fazla  
KYK kredisi çıktı ancak 18 yaşından küçüğüm. Kaldığım yerdeki Ziraat Bankası'na gittim ancak ailemin imzası falan lazımmış, onu hallettim. Anneme kart yollanacak oğluna dediler ancak kart gelmedi. T.C.'min sonu 0, arkadaşlarıma az önce 2500 TL yattı ancak bana yatmadı. Hesap bulunamadı diyor. Yarın Ziraat Bankası'na gideceğim ama parayı vermemezlik yaparlar mı acaba?

Dosya Ekleri

• IMG_7300.png
    IMG_7300.png
    146,7 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_7299.png
    IMG_7299.png
    92,6 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleyen: Moderatör:
KYK kredisi çıktı ancak 18 yaşından küçüğüm. Kaldığım yerdeki Ziraat Bankası'na gittim ancak ailemin imzası falan lazımmış, onu hallettim. Anneme kart yollanacak oğluna dediler ancak kart gelmedi. T.C.'min sonu 0, arkadaşlarıma az önce 2500 TL yattı ancak bana yatmadı. Hesap bulunamadı diyor. Yarın Ziraat Bankası'na gideceğim ama parayı vermemezlik yaparlar mı acaba?

Ay başında yatmiyor mu KYK burs ve kredileri? Nasıl yatmış şu anki aralığın başında? T.C. hanene göre yatmasi lazım kaç ay eksikse hepsi birden.

TC kimliğinin son 2 hanesine göre yatma günü var diye biliyorum hocam bizde de aynı durumlar olmuştu. Yıllar önce kredi alırken.

Birisi kart ile hesabın tanımlanması gerek diyordu. Bankayla iletişime geçin.

0-2: 28 Kasım
4-6: 29 Kasım
8: 30 Kasım

bu şekilde yatacak.

Simdi 2 aylik yatiyormus digeri de araligin basinda yatiyormus. Ocaktan sonra da 2bin vermeye baslayacaklarmis.
Bu yatırılan 2.5 zamsız hali mi? Şahsen ben aralıkta 6bin almayı bekliyordum.

Birisi kart ile hesabın tanımlanması gerek diyordu. Bankayla iletişime geçin.

0-2: 28 Kasım
4-6: 29 Kasım
8: 30 Kasım

bu şekilde yatacak.
Buna göre benim yarın yatması lazım ama daha kart bile gelmedi.

Geri
Yukarı