Laptop için RAM ve SSD takviyesi

Hocam bu MHz olaylarını çözemedim bu uygun mudur vatandan alabilirsem daha iyi olur

Olur aynı zaten ama iki tane alacağın için sorunsuz çalışır. Eğer sadece bir tane alacaksan aynısı olması daha iyi olacaktır.

Olur aynı zaten ama iki tane alacağın için sorunsuz çalışır. Eğer sadece bir tane alacaksan aynısı olması daha iyi olacaktır.

Hocam bilmiyorum vallaha çok da para vermek istemiyorum sistemin gücü ortada yani 16 GB neyime 12 GB yeter ama MHz değerleri aynı olmayacak büyük ihtimal vatandan alırsam ki oradan almak istiyorum çok sıkıntı çıkarır mı?

Hocam bilmiyorum vallaha çok da para vermek istemiyorum sistemin gücü ortada yani 16 GB neyime 12 GB yeter ama MHz değerleri aynı olmayacak büyük ihtimal vatandan alırsam ki oradan almak istiyorum çok sıkıntı çıkarır mı?

@Artoria Pendragon

Son düzenleme:

@Artoria Pendragon

Uyumlu değiller o şekilde. Ayrıca 16 GB çok da büyük bir değer değil. Senin sistemine değer. İleride satarken de katkısı olur. İki tane tek tek alıp takman hem sorunsuz hem de daha hızlı çalışır. Aynı zamanda çift kanal olarak daha rahat kullanırsın.

Geri
Yukarı