Laptop sadece boştayken ve hızlı şarj modunda şarj oluyor

RDem47

Centipat
Daha fazla  
Laptop sadece hızlı şarj modunda şarj oluyor fakat pil 41 derecelere kadar çıktı. Hızlı şarj modundan alakalı olabilir mi? Şarj %3'teyken %100'e kadar çıkardım bir anda. Ondan kaynaklı olabilir mi?

Ekran görüntüsü 2024-05-12 102604.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik servisle görüştünüz mü hiç belki onlar yardımcı olabilirler benim aklıma başka sorun çıkarabilecek bir şey gelmiyor yani olsa olsa batarya fabrika hatalı olabilir o da çok zor bir şey Lenovo gibi bir marka adına.

Hocam teknik servise göndereceğim zaten laptopu tozlanması sebebiyle onun dışında bir şey fark ettim laptopu ben şarjı 3 iken şarj etmeye başlamıştım hızlı şarj moduda açıktı bu yüzden ısındığını düşünüyorum oyunlarda falan 36-37 bandında geziyor normal değil gene de fakat 44'e göre gene de iyi olduğunu düşünüyorum.

Hocam teknik servise göndereceğim zaten laptopu tozlanması sebebiyle onun dışında bir şey fark ettim laptopu ben şarjı 3 iken şarj etmeye başlamıştım hızlı şarj moduda açıktı bu yüzden ısındığını düşünüyorum oyunlarda falan 36-37 bandında geziyor normal değil gene de fakat 44'e göre gene de iyi olduğunu düşünüyorum.
evet iyi değil laptop bataryasi normal tarayıcı vs. gibi yerlerde gezerken kullanimda 30 u gecmez hani oyundada islemci sicakligindan dolayı max 35-36 olur seninkinin 44 olmasi normal değil

Evet iyi değil laptop bataryasi normal tarayıcı vs. gibi yerlerde gezerken kullanimda 30'u gecmez hani oyundada islemci sicakligindan dolayı Max 35-36 olur seninkinin 44 olmasi normal değil.

Hocam şarjı birden hızlı şarjı açıp %3'ten %100'e kadar getirmeye çalıştım hızlı bir şekilde sanırım ondan oldu çünkü ilk defa görüyorum bu kadar sıcaklığı.

Kullanırken yaptım ondan olmuştur hocam.
sanırım oyle olmustur eger batarya bitmisse ya degistirirler ya da oyle kullanmaya mecburen devam edersin belki kullanıcı hatası olmadigi icin ucretsiz degisim yapabilirler sonucta hızlı şarj özelliğini koyan biz değiliz ama lenovo bu gibi durumlarda yardımcı oluyor benimde ssd de yazılım hatası mı ne varmış servise götürmüştüm fabrikasyonel hata deyip ücretsiz değişim sağladılar

Geri
Yukarı