Laptop standı önerisi

• Konuyu başlatan Alpex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 5B

Alpex

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Lenovo Legion 5 almak istiyorum. Laptopun soğutması iyi fakat yüksekliğini ayarlamak için ve alttaki fanların daha rahat hava alması için stant almak istiyorum, böyle bir model buldum önerir misiniz? Alternatifleri varsa önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Merhabalar Lenovo Legion 5 almak istiyorum. Laptopun soğutması iyi fakat yüksekliğini ayarlamak için ve alttaki fanların daha rahat hava alması için stant almak istiyorum, böyle bir model buldum önerir misiniz? Alternatifleri varsa önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Bunun benzerini Bim'den almıştım. 25 TL fiyatı vardı ve havalandırmayı gayet iyi yapıyor.

Bundan kullanıyorum. Asus Rog Strix için fanı çalıştırmaya gerek duymuyorum. Yükseklik ayarı 4 kademeli ve cihazı sağlam tutuyor.

Fana gerek yokken sizin attığınız da olabilir ama üzerine biraz daha koyup fanlı olanı almakta fayda var bence.

PS: Yükseklik ayarı tek olsun ama daha az yer kaplasın dersen eşim de bundan kullanıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    102,3 KB · Görüntüleme: 235
Ben bu ürünü almıştım, döküm demir. Kolayca açayım laptopımı koyayım, sonra başka yere koyayım yapacaksan kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ağır.

1644411192383.png

Ben bu ürünü almıştım, döküm demir. Kolayca açayım laptopımı koyayım, sonra başka yere koyayım yapacaksan kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ağır.

Eki Görüntüle 1299999

Ben de buna benzerinden aldım altına klavyemi koyuyorum. Hem ekran yükselmiş oluyor hem de ekstra klavye kullanabiliyorum. Bir de sıcaklıklar düşüyor.

Alıp kullandığınız bir ürün var mı? Bende Legion5 kullanıyorum ve bir soğutucu veya yükseltici almak istiyorum.

Ben de buna benzerinden aldım altına klavyemi koyuyorum. Hem ekran yükselmiş oluyor hem de ekstra klavye kullanabiliyorum. Bir de sıcaklıklar düşüyor.

Merhaba. Klavye ile laptop kullanımı bu dediginiz şekilde rahat oluyor mu acaba? Ben de laptopum için bir klavye almayı düşünüyorum ancak ekran zaten küçük klavye koyunca daha da uzaklaşırsa diye almaya çekiniyorum stand koyunca ekranın uzaklaşması olayı çözülüyor mu?

Alıp kullandığınız bir ürün var mı? Bende Legion5 kullanıyorum ve bir soğutucu veya yükseltici almak istiyorum.

https://www.hepsiburada.com/b1-design-b1-11-curve-notebook-ve-macbook-standi-p-HBV00001BLLAD bu modeli kullanıyorum ama Legion 5 için kullanıcaksan ya laptopu standa sabitlemeniz gerekiyor ya da altına ekstradan bir soğutucu gibi bir şey koymanız lazım yoksa kapağı açtığınızda laptopun önü kalkıyor.
Merhaba. Klavye ile laptop kullanımı bu dediginiz şekilde rahat oluyor mu acaba? Ben de laptopum için bir klavye almayı düşünüyorum ancak ekran zaten küçük klavye koyunca daha da uzaklaşırsa diye almaya çekiniyorum stand koyunca ekranın uzaklaşması olayı çözülüyor mu?

1644862551934.png

Bu şekil kullanıyorum laptop klavyesi ile 2. klavye aynı hizada olunca ekran normalden de yakın oluyor.

Geri
Yukarı