Laptop temizliği ne sıklıkla yapılmalı?

Daha fazla  
HP Victus 5600H işlemci ve RTX 3060 ekran kartlı bir laptopum var. Nisan ayında aldım laptopu açıkçası biraz hor kullandım. Ne zaman temizliği yapmam gerekir. Servise göndersem temizleme ücreti falan alırlar mı?

HP Victus 5600H işlemci ve RTX 3060 ekran kartlı bir laptopum var. Nisan ayında aldım laptopu açıkçası biraz hor kullandım. Ne zaman temizliği yapmam gerekir. Servise göndersem temizleme ücreti falan alırlar mı?

Ben her 3 ayda bir HP laptoplarin temizlenmesini her 6 ayda da bir termal degişimini oneririm.

Laptopların 3 ayda 1 temizlenmesi lazım, zaten aşırı ısınıyorlar daha fazlada ısınmasın.

@Sherlockun fedaisi hocam işlemci sicakligi 35 60 arası normal sayılıyor laptoplarfa yük altinda 85 90'lar normal sayılıyor.

Sıkıntı yok o zaman hocam bazen 97 98 oluyor ama god of warda Full ayarlarda falan.

Fön makinen varsa soğuk şekile getirip balkonda veya açık bir yerde tut her yerine, benim laptopum varken öyle yapıyordum.
hocam o kadar küçük vidalar için uygun tornavidam yok nasıl açmam gerekir içini

Yeni konular

Geri
Yukarı