Laptop vs ASUS ROG Ally Z1 Extreme

Hocam ben de yataktan çıkmayı pek seven birisi değilim açıkçası. Oyun oynamayı severim fakat yatakta telefonla vakit geçirmeyi kesinlikle tercih ederim. Siz de böyle biriyseniz, dışarı çıkarken de kullanacaksanız, seyahat ederken mahrum kalmayayım diyorsanız zaten bu cihaz sizin için üretilmiş. Fakat şunu söylemek gerekir ki bu tür kişiler için böyle cihazlar üretilmesini pek doğru bulmuyorum. Kusuruma bakmayın siz öyle misiniz bilmiyorum fakat çok üşengeç işi geliyor bana. Üşengeç biriyseniz zaten almayın çünkü bu yönünüzü kuvvetlendireceğini düşünüyorum 😅😅

Yok hocam ben yatakta durmayı sevmem ama büyük ihtimalle şu an alırsam laptop alacağım. El konsolları arkadaşın dediği gibi daha yeni olduğu için bir süre daha bekleyebilirim.

Yok hocam ben yatakta durmayı sevmem ama büyük ihtimalle şu an alırsam laptop alacağım. El konsolları arkadaşın dediği gibi daha yeni olduğu için bir süre daha bekleyebilirim.
Hocam aslında sizin ilacınız macbook ya. 2. el güzel fiyata pili iyi bir macbook + olarak yanına da oyun konsolu çekin bu iş tamamdır. Her şeyi yatağınızdan yönetirsiniz 😅😅

Yeni konular

Geri
Yukarı