Çözüldü Laptopta CPU çevresindeki pembe şeyler termal macun mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

peak1ng

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba,
Termal macunu değiştirecektim. Pembeli olanlar termal macun mu yoksa başka bir şey mi? Temizleyip termal macun sürmeli miyim yoksa ekran kartı ve işlemciye sürmem yeterli mi?

9206DA55-E0EB-43A9-B78B-5D27525466DD.jpeg
3D59280D-E5CB-42B8-BF75-17C3DB8BB3BB.jpeg
81EF92AA-69A7-4607-82D3-B2216EF851BD.jpeg
123DF7F5-3F4A-4910-8F80-A17D2536450B.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki ilk yorumda ne olduğundan bahsedilmiş.
Okuduğuma göre pembe termali hiç ellememeni tavsiye ederim eğer sıcaklık konusunda sıkıntı olduysa termal macun veya termal pad ile değiştirebilirsin demişler fakat onu yapabilmek için kalınlıklarını bilmen lazım. Önerebileceğim bir şey yok bu durumda çünkü ilk defa görüyorum. En azından yukarıdaki link'den bir şeyler öğrenmeyi deneyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki ilk yorumda ne olduğundan bahsedilmiş.
Okuduğuma göre pembe termali hiç ellememeni tavsiye ederim eğer sıcaklık konusunda sıkıntı olduysa termal macun veya termal pad ile değiştirebilirsin demişler fakat onu yapabilmek için kalınlıklarını bilmen lazım. Önerebileceğim bir şey yok bu durumda çünkü ilk defa görüyorum. En azından yukarıdaki link'den bir şeyler öğrenmeyi deneyebilirsin.

Çözüm

Geri
Yukarı