Laptopta format işlemi sırasında harici monitöre ekran gelir mi?

atlsbar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, laptop ekranım bozuk ve 3 - 4 aydır harici bir monitör ile kullanıyorum ama şu an format atmam gerekli. Bu bilgisayarı sıfırla işlemi yaparsam görüntü harici monitöre gelir mi bu format sırasında? Gelmezse geri nasıl düzelteceğim?

Merhaba, laptop ekranım bozuk ve 3 - 4 aydır harici bir monitör ile kullanıyorum ama şu an format atmam gerekli. Bu bilgisayarı sıfırla işlemi yaparsam görüntü harici monitöre gelir mi bu format sırasında? Gelmezse geri nasıl düzelteceğim?
Shift + Yeniden Başlatma ile gelen menüden yapacaksanız yüksek ihtimal gelir ama yanlış biliyor olabilirim, birisi tasdik edene kadar bekleyin derim.

Gelmesi lazım hocam. Format esnasında da, formattan sonra da bir problem olmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumu USB ile temiz bir şekilde yapmayı deneyin. Bu şekilde görüntü gelecektir. Fakat başlangıçtan sıfırla seçeneği ile bazı durumlarda gelmeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı