Laptopu soğutmak için fanlı stant alınmalı mı?

Salih2000

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarın içini temizlemedim iç büyük ihtimalle de termal macun falan gitmiş ama içini açamam ve açtırmıyorlar. Ben işlemci ısınıyor diye oyunlara giremiyorum, fanlı standlar varmış alırsam etkisi olur mu performans açısından, ne dersiniz?

İşe yarayan tek ızgara bu oda çok pahalı. Amazon.com Ayrıca bu video fikir edinmeniz açısından faydalı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşın soğutucudan almazsanız diğer hava soğutucu fanlı olanlar bir işe yaramıyor. Onun yerine benim mevcut kullandığım laptop standı alırsanız laptop fanları rahat hava alıp daha etkili soğutuyor.

Neden işe yaramıyor diyosunuz ki eczanelerde verilen buz kalıplarını laptopun altına koyduğum an rahatlıyor bilgisayar ve çok da işe yarıyor fan nasıl yaramasın. Ayrıca vantilatör en düşük seviyede uzaktan bile çok etki ediyor neye göre işe yaramıyor dediniz

Neden işe yaramıyor diyosunuz ki eczanelerde verilen buz kalıplarını laptopun altına koyduğum an rahatlıyor bilgisayar ve çok da işe yarıyor fan nasıl yaramasın. Ayrıca vantilatör en düşük seviyede uzaktan bile çok etki ediyor neye göre işe yaramıyor dediniz.

YouTube'dan yapılan testlere göre yorum yaptık.

Yeni konular

Geri
Yukarı