Legion M300s alınır mı?

Marka iyi Turkiye'de bilinmiyor sadece. Bu fiyatta en iyi sensoru kullanan model olabilir. Forumda biraz arastirma yaparsaniz herkesin tavsiye ettigi iyi bir model oldugunu gorursunuz.
Hocam M300S ile aynı sensörü kullanıyor. Neden Delux m700 daha iyi ? Açıkçası bende onu almayı düşünüyordum falat delikli olduğu için vazgeçtim.

Hocam M300S ile aynı sensörü kullanıyor. Neden Delux m700 daha iyi ? Açıkçası bende onu almayı düşünüyordum falat delikli olduğu için vazgeçtim.
Ama diğer özelliklere bakıldığında Delux daha iyi. Fingertrip ve claw için güzel bir mouse olduğunu söylüyorlar. Sanırım tercihim Delux m700 olucak.

Son düzenleme:

Ama diğer özelliklere bakıldığında Delux daha iyi. Fingertrip ve claw için güzel bir mouse olduğunu söylüyorlar. Sanırım tercihim Delux m700 olucak.
Kullanilan switchler farkli. M700 PMW3327'de 2 bin TL'lik mouselarda kullanilan switcher var.

Ama M300s de PTFE skatezler var. Bence skatez switchlerden daha önemli. M300s deki switchler sorun çıkartır mı hocam ?
Skatez Switchten önemli mi :D
Skatez dediğin şey basit bir malzemeden ibaret, istersen sonradan modifikasyon yapabilirsin. Fakat switchler ömür belirliyor.

Skatez Switchten önemli mi :D
Skatez dediğin şey basit bir malzemeden ibaret, istersen sonradan modifikasyon yapabilirsin. Fakat switchler ömür belirliyor.
Doğru diyorsunuz hocam. Tıklama ömrü olarak 3 katı fark aralarında. Birde gecikme olayı var omron switchlerin gecikme konusunda kötü olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı