Lehim seti tavsiyesi

Makaleler
49
Herkese iyi geceler, 9. sınıfa geçtim ve teknik lisede elektrik-elektronik bölümünde okuyorum, lehim setine ihtiyacım var. Bütçe belirtemeyeceğim çünkü bu piyasayı hiç bilmiyorum. Fiyatların nasıl olduğu konusunda bir bilgim yok. Ama olabilecek en ucuz ve kaliteli bir şey önerirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler. @Yener K. hocam bir el atar mısınız ? :)

Son düzenleme:
Bütçe ne ? Ayarlanabilir bir şey mi istiyorsunuz ? Yoksa basit bir şey mi ?
Hocam bütçenizi bilmiyorum fakat ben liseye giderken söyle bir set almıştım üniversite 3.sınıfa geçtim hala kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederim.
İlla bütçe vermem gerekiyorsa max. 100-150TL diyebilirim.

İlla bütçe vermem gerekiyorsa max. 100-150TL diyebilirim.

Hocam bütçenizi bilmiyorum fakat ben liseye giderken söyle bir set almıştım üniversite 3.sınıfa geçtim hala kullanmaya devam ediyorum tavsiye ederim.
Bu tarz bir şey iş görür ama bazı durumlarda kullanamazsınız. Örneğin, SMD malzemelerde zorlar bu ürün.
@yener999 hocam bir el atar mıs
O bırakmamış mıydı?

Lehim teli ve pastası çok kötü.

Ayrı ayrı toplayayım size. :)
Biraz bekleyin. 60W mı tercih edersiniz 80W mı?
İkincisi güzel ama lehim teli ve pasta için bütçe kalmıyor. :(
Class kaliteli marka diye biliyorum:
Kaliteli bir pasta:
Tek damar buldum ama, kablolar:
Lehim pompası trendyolda bulamadım. :D
Farklı yerlerden alışveriş yapabilirseniz bunu öneririm. Yeni aldım. Memnunum:

Biraz pahalı ama kaliteli ve uzun süre idare ettirir. Soldex kalitelidir.
Lehim teli:

Toplamını hesaplamadım ama gayet güzel bir set çıktı. Kargo parası tabi biraz yükseltiyor. Eğer 25TL daha ekleyebilirseniz şunu da öneririm:
Havyayı temzilemek için kullanılıyor. :)

Havya standı:

Yedek havya ucu:

Elektrik bantlarını ve makaronları sanayiden veya mahalledeki elektrikçiden alabilirsiniz. :)

Son düzenleme:
Xolo Tiger 65W kullanıyorum. Öneririm.
Söylediğiniz Ürün Bu Sanırım Memnun Musunuz.

Geri
Yukarı