Lenovo A3500-F için Custom ROM önerisi

Lenovo A3500-F= Lenovo A7-50, Lenovo A5500-F= Lenovo A8-50 ikisi farklı cihazlar.
Buradan Lenovo A5500-F için mevcut olan Custom ROM'lara bakabilirsiniz:

Hocam bende de A3500-F model tablet var. Buna nasıl Resurrection Remix yükleyebilirim bilemiyorum. Bunun hakkında bir video önerebilir misiniz acaba? (daha önce hiç böyle bir işlem yapmamıştım)

Daha önce böyle bir işlem yapmadıysan ve yeterli bilgin yoksa yapmamanı öneririm. Cihazın softbrick olabilir.
Hocam bu haliyle zaten tablette hiç bir şey yapılamıyor neredeyse. Makine Müh Öğrencisiyim, eğer uygun kaynakları bulabilirsem halledebileceğimi düşünüyorum. Sizin elinizde kaynak varsa eğer bana yollayabilir misiniz?

Hocam bende de A3500-F model tablet var. Buna nasıl Resurrection Remix yükleyebilirim bilemiyorum. Bunun hakkında bir video önerebilir misiniz acaba? (daha önce hiç böyle bir işlem yapmamıştım)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu konuda dosyalar var.

Daha önce böyle bir işlem yapmadıysan ve yeterli bilgin yoksa yapmamanı öneririm. Cihazın softbrick olabilir.

Stock ROM atar, bu cihazda çok softbrick yaptım düzeltmesi basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı