Elektronik Lenovo B210 250TL

Gigabyte 15.6 inç laptop için almayı düşünüyorum sığar mı acaba?

Geçen gün 150 liraya satıldı, aynı model gri renkli. Son bir yılda 250 en ucuz değil. Son bir yılda bir kaç defa daha 150 lira civarlarına indi, çok net hatırlıyorum.

Gigabyte 15.6 inç laptop için almayı düşünüyorum sığar mı acaba?
Fits to 15.6 in diye belirtmiş. Sığar.

Geçen gün 150 liraya satıldı, aynı model gri renkli. Son bir yılda 250 en ucuz değil. Son bir yılda bir kaç defa daha 150 lira civarlarına indi, çok net hatırlıyorum.
Gri rengi daha iyi gibi zaten. Gri de indirimdeymiş.

Dostum bu rengi bir yıldır en ucuz fiyat.

Başlıkta rengi yazmamışsın. Ben modele göre yorum yaptım. Bir yıl içinde mavi rengi 250'den daha aşağı gördüğümü çok net hatırlıyorum... Bu model çok uygundu fiyatlar son sene de dahil.

Başlıkta "mavi" yazmadigim gibi "gri" de yazmamışım. Çok net hatırlıyorsunuz ama Akakçe hatırlamıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231124_210444.jpg
    IMG_20231124_210444.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 13
Başlıkta "mavi" yazmadigim gibi "gri" de yazmamışım. Çok net hatırlıyorsunuz ama Akakçe hatırlamıyor.

Aklınca laf sokmaya çalışmışsın. Hala 250 lira ucuz diye diretiyorsun. Sus da mesajımı tekrar oku ve konuya en başında yazdığın mesajla en ucuz fiyat bu deme. İnsanları doğru bilgilendir. Mavi rengi 250 en ucuz yazarsın, en üstte ne yazmışım bu modelin 250 lira altında, 150 liraya aldığımı belirtmişim değil mi? Ama "gri" diye de belirtmişim. Ben belirtmiş olmama rağmen sen belirtmemişsin. Ben tüm yönleriyle açıklamışım, akakçenin fiyat grafiği bazen doğru çalışmaz, kaç defa karşılaştım.

Şimdi sana ne anlatsam boş. Sen hala 250 lira'nın ucuz olduğu konusunda burada mesaj yazacaksın. Sana tekrar tekrar anlatmayacağım, çünkü anlayan bir kere mesajımı okur anlar. Anlamamak istemen senin tercihin. Bu bir tercihtir, eğer değilse de yapacak bir şey yok.

Aklınca laf sokmaya çalışmışsın. Hala 250 lira ucuz diye diretiyorsun. Sus da mesajımı tekrar oku ve konuya en başında yazdığın mesajla en ucuz fiyat bu deme. İnsanları doğru bilgilendir. Mavi rengi 250 en ucuz yazarsın, en üstte ne yazmışım bu modelin 250 lira altında, 150 liraya aldığımı belirtmişim değil mi? Ama "gri" diye de belirtmişim. Ben belirtmiş olmama rağmen sen belirtmemişsin. Ben tüm yönleriyle açıklamışım, akakçenin fiyat grafiği bazen doğru çalışmaz, kaç defa karşılaştım.

Şimdi sana ne anlatsam boş. Sen hala 250 lira'nın ucuz olduğu konusunda burada mesaj yazacaksın. Sana tekrar tekrar anlatmayacağım, çünkü anlayan bir kere mesajımı okur anlar. Anlamamak istemen senin tercihin. Bu bir tercihtir, eğer değilse de yapacak bir şey yok.

Son bir yılda en ucuz fiyatı 250 lira demişim ve teknik olarak mavi renk için söylediğim şey doğru, konuya gelip de en ucuz fiyat değil grisini daha ucuza aldım demenin konuya hiçbir katkısı yok. Bu gibi farklı renk/segment üretilebilen ürünlerin algoritmada farklı fiyatlandırması var zaten ve ben de bunu söylemek istedim ama sen de bunu anlamak istemiyorsun dostum. Bu da senin tercihin, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı