Lenovo Legion M300S nasıldır?

8000 DPI, 220 IPS, 30G hızlanma özellikleri 400 lira pahalı. Corsair M55 PRO Gigabyte M4 ya da M5 HyperX Surge gibi modellere bakabilirsiniz.
Yazdığın mouse'lardan M55 aynı sensörü kullanıyor zaten. Aorus M4 daha kötü. M5 ve Surge alınmaz. DA V2 Mini ve Viper Mini varken bunların yüzüne bile bakılmaz.

"S" olmayan modelini kullanıyorum. Kayganlaştırıcı padleri çok toz topluyor. Yazılımı ile tuşlara yüklediğim makroları, yazılımını silseniz bile içinde kalıyor. Tutmanıza göre yan tuşlarına bazen basamıyorsunuz, zaten tuşların yerlerini size söyleyen kabartmalar da yok. Bence gayet güzel kayıyor, bide tutması çok hoş.

Yazdığın mouse'lardan M55 aynı sensörü kullanıyor zaten. Aorus M4 daha kötü. M5 ve Surge alınmaz. DA V2 Mini ve Viper Mini varken bunların yüzüne bile bakılmaz.
Sensor kötü değil. 400tl fiyatı fazla hepsini de kullandım. M55 ile aynı sensor ama aynı fiyat değil. 130 lira daha pahalı. Kullanmadığınız ürünler hakkında google bilgileriyle yorum yapmayın.

@Ganseblumchen 200 ve 30 IPS üstü uygun fiyata alınır. Epeyden kıyaslayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sensor kötü değil. 400tl fiyatı fazla hepsini de kullandım. M55 ile aynı sensor ama aynı fiyat değil. 130 lira daha pahalı. Kullanmadığınız ürünler hakkında google bilgileriyle yorum yapmayın.

@Ganseblumchen 200 ve 30 IPS üstü uygun fiyata alınır. Epeyden kıyaslayabilirsiniz.
Kullanmadığımı nerden biliyorsun birader? Bilip bilmeden öneri yapıyorsun bir de sana doğrusunu söyleyene lafı dolandıra dolandıra cevap veriyorsun. Adam gibi kabullen geç. 400TL altında en iyi mouse'lar söylediğim ikisi. Adam 130TL ucuz diye M55 alacağına gider DA V2 Mini alır. Niye daha kötü bir mouse alsın? Epey'den kıyaslayarak konuşan adamdan anca bunlar beklenir zaten.

Son düzenleme:

Kullanmadığımı nerden biliyorsun birader? Bilip bilmeden öneri yapıyorsun bir de sana doğrusunu söyleyene lafı dolandıra dolandıra cevap veriyorsun. Adam gibi kabullen geç. 400TL altında en iyi mouse'lar söylediğim ikisi. Adam 130TL ucuz diye M55 alacağına gider DA V2 Mini alır. Niye daha kötü bir mouse alsın?
Konu sahibine yönelin her konu altında milletin yazdıklarını takiplemeyin. Çok boş zamanınız var sanırım, her konuda takiptesiniz. 400 lira 3327 sensore verilmez verecekse muadillerini söyledik. Hepsini de kullandım senin varsa kullanmışlığın ürün fotoğraflarıyla deneyimini tek tek yaz anlat, Adamın almak istediği fare M300s sen sorduğu farenin boyutlarına bir bak istersen ondan sonra bir düşün V2 Mini demenin anlamı var mı yok mu. Göz ardı mode on, hadi iyi forumlar sana. Ancak etikette gülersiniz.😀

@Ganseblumchen Boyuta ips değerine hızlanmaya malzeme kalitesine bakamayan eline çeşitli ürün geçmemiş insanların google fetişiyle burda aşık attığına bakmayın.
"S" olmayan modelini kullanıyorum. Kayganlaştırıcı padleri çok toz topluyor. Yazılımı ile tuşlara yüklediğim makroları, yazılımını silseniz bile içinde kalıyor. Tutmanıza göre yan tuşlarına bazen basamıyorsunuz, zaten tuşların yerlerini size söyleyen kabartmalar da yok. Bence gayet güzel kayıyor, bide tutması çok hoş.
@rusen02 Güzel değerlendirme O modeli bile 170 lira bu 300s 400 lira etmez. Daha uygun fiyatlı olması gerek. Muhtemelen makro özelliği var diye biraz yüksek.

Son düzenleme:

Konu sahibine yönelin her konu altında milletin yazdıklarını takiplemeyin. Çok boş zamanınız var sanırım, her konuda takiptesiniz. 400 lira 3327 sensore verilmez verecekse muadillerini söyledik. Hepsini de kullandım senin varsa kullanmışlığın ürün fotoğraflarıyla deneyimini tek tek yaz anlat, Adamın almak istediği fare M300s sen sorduğu farenin boyutlarına bir bak istersen ondan sonra bir düşün V2 Mini demenin anlamı var mı yok mu. Göz ardı mode on, hadi iyi forumlar sana. Ancak etikette gülersiniz.😀
Ee 3327 sensöre verilmez diyorsun 400TL'lik bütçede muadil olarak Aorus M4 öneriyorsun ne iş 😁 Ben ne dedim adama M300S al mı dedim? Sıkışınca hemen göz ardı, diğer konuda da aynısını yapmışsın @BerkayZ87'e. Çok da umurumdaydı. Şunları da bırakayım da az bilgin olsun:
  • M300S: 117,6 mm / 59,1 mm / 38,4 mm
  • DA V2 Mini: 114.2 mm / 56 mm / 38.5 mm
  • Viper Mini: 118.3 mm / 53.5 mm / 38.3 mm
Arkadaş ne düşünüyorsunuz diye sormuş. Konunun başlığı da "nasıldır" diye açılmış. Adamın M300S almak istediğini nereden çıkardın da eline uymayacak diyorsun(ki uyar M300S'e uyuyorsa)? Daha adam akıllı okuma yazman yok burada bana laf atıyorsun. O kadar konuşuyorsun kıyaslama yaptığın yer Epey. Daha ne diyeyim...

Ee 3327 sensöre verilmez diyorsun 400TL'lik bütçede muadil olarak Aorus M4 öneriyorsun ne iş 😁 Ben ne dedim adama M300S al mı dedim? Sıkışınca hemen göz ardı,

8000 DPI, 220 IPS, 30G hızlanma özellikleri 400 lira pahalı. Corsair M55 PRO Gigabyte M4 ya da M5 HyperX Surge gibi modellere bakabilirsiniz.
@Kiznaiver Burada nerede verilmez yazıyor. O örnek verdiğin kişinin mesajları neden silinmiş, moderatör tarafından bir de onu düşün. Boş yapma burada, sürekli her konunun altında etiketleyip taciz etmenden gına geldi artık. Anlamıyorsna bir daha söylüyorum Konu sahibine odaklan aralarda insanlara salça olmayı adet haline getirme. Özetle işinize bakın. Boş tartışma çıkarmaya çalışmayın.

Geri
Yukarı