Lenovo Legion M300S nasıldır?

@Kiznaiver Burada nerede verilmez yazıyor. O örnek verdiğin kişinin mesajları neden silinmiş, moderatör tarafından bir de onu düşün. Boş yapma burada, sürekli her konunun altında etiketleyip taciz etmenden gına geldi artık. Anlamıyorsna bir daha söylüyorum Konu sahibine odaklan aralarda insanlara salça olmayı adet haline getirme. Özetle işinize bakın. Boş tartışma çıkarmaya çalışmayın.
Her konunun altında etiketlediğim falan yok. Kötü önerilerde bulunduğun mesajlarını cevaplıyorum. Ne diye etiketleyip taciz edeyim? Önemli olan adamların alabileceği daha iyi bir ürün varken onları daha kötü ürünlere yönlendirmen. Bahsettiğim konuda da arkadaşın tüm mesajları duruyor. İyi günler.

Sensor kötü değil. 400 TL fiyatı fazla hepsini de kullandım. M55 ile aynı sensor ama aynı fiyat değil. 130 lira daha pahalı. Kullanmadığınız ürünler hakkında Google bilgileriyle yorum yapmayın.

@Ganseblumchen 200 ve 30 IPS üstü uygun fiyata alınır. Epeyden kıyaslayabilirsiniz.

M55 RGB PRO: Örgü kablo, siyah skatez, Omron 50M.
Viper Mini: Paracord kablo, beyaz skatez, Razer 50M Optik Switch.

Evet dostum, kağıt üstü bilgiyi bile okumaya tenezzül etmiyorum nereden anladın? Sadece sensöre bakarak mouse almaya devam et sen.

Ayrıca o konudaki mesajlar silinmedi, tertemiz duruyor.

Beyaz skatez: 95 TL
Paracord kablo: 175 TL
Toplam: 270 TL
Aradaki fark: 130 TL
Kazanç: 140 TL

Kaldı ki bu hesaba Razer Optik Switch dahil edilmedi. Edilse fark daha da açılır.

Son düzenleme:
@BerkayZ87 Sensöre baktığım için o yüzden böyle yazdım. 😘. Sevgiler.
Göz ardı mode on:)
Göz ardı ettiğiniz insanlarla konuşacak kadar düşmeseydiniz en azından bir duruşu var derdim :D

Bu arkadaşın da elinden her şey geçiyor, mouse babası mübarek.

Aorus M4, M55 RGB PRO'dan bile düşük bir mouse. Neden önerdiğini anlamış değilim. Neyse, beni göz ardı ettiğini iddia edip mesajıma cevap veren birisiyle fazla bile konuştum.

İyi forumlar.

Göz ardı ettiğiniz insanlarla konuşacak kadar düşmeseydiniz en azından bir duruşu var derdim :D

Bu arkadaşın da elinden her şey geçiyor, mouse babası mübarek.

Aorus M4, M55 RGB PRO'dan bile düşük bir mouse. Neden önerdiğini anlamış değilim. Neyse, beni göz ardı ettiğini iddia edip mesajıma cevap veren birisiyle fazla bile konuştum.

İyi forumlar.
Türkçe kursu şart 😀 size de iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı