Elektronik Lenovo LOQ RTX 4050 29.999 00 TL

Sendekinin AMD'si galiba bu. Memnun musun almayi dusunuyorumda.
Asus Nitro 16 sürümünde, Asus Nitro 5 lere göre soğutma çok daha iyi. Malzeme de kaliteli ben gayet memnunum intel olanından 1 aydır kullanıyorum. Vatan Bilgisayara gidip inceleyebilirsiniz vaktiniz varsa, pişman olacağınız bir kısmı yok. Mesela diğer notebooklarda USB den bile çalıyorlar (USB 3.0 vs yavaş usb kullanıyorlar). Ayrıca ilk mesajda eklemedim ama Power Delivery desteği de var. Yani 100w USB kablo + 100w duvar adaptörü ile de kullanabiliyorsunuz, yanında gelen adaptörü sürekli taşımanız da gerekmiyor.

ASUS Nitro 16 sürümünde, ASUS Nitro 5'lere göre soğutma çok daha iyi. Malzeme de kaliteli ben gayet memnunum Intel olanından 1 aydır kullanıyorum. Vatan Bilgisayar'a gidip inceleyebilirsiniz vaktiniz varsa, pişman olacağınız bir kısmı yok. Mesela diğer notebooklarda USB'den bile çalıyorlar (USB 3.0 vs yavaş USB kullanıyorlar). Ayrıca ilk mesajda eklemedim ama Power delivery desteği de var. Yani 100W USB kablo + 100W duvar adaptörü ile de kullanabiliyorsunuz, yanında gelen adaptörü sürekli taşımanız da gerekmiyor.

100W düşük bir güç bu cihazlar için ASUS 240W veriyor MUX da var.

100W düşük bir güç bu cihazlar için ASUS 240W veriyor MUX da var.
Bence siz konuyu yanlış anladınız. Yanında gelen güç adaptöründen bahsetmiyorum. Power Delivery'den bahsediyorum, bu teknolojinin şu an üst limiti 100w.

Keza Asus ROG en üst serisi için bile KENDİSİNİN sattığı bu adaptör de 100w.

Model detaylarında da

Power Supply kısmında açıkça 100w olduğunu görebilirsiniz.

TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal

Power Delivery TAM PERFORMANS oyun oynamak için değil zaten gündelik işlerde kullanırken (ofis / multimedya / sosyal medya vs.) boşu boşuna tuğla gibi adaptörü taşımaktan kurtarıyor.

iyi forumlar

Edit: Acer da da Advanced Optimus var MUX ile aynı işi görüyor. Hatta bir adım daha ilerisi MUX Switch gibi BIOS a girip elle devredışı bırakmanız gerekmiyor. Windows 11 Gaming Mode ile gelen özelliklerle hatta bu On/Off yönetimini doğrudan OS yapıyor neredeyse performans kaybı olmadan.

Bence siz konuyu yanlış anladınız. Yanında gelen güç adaptöründen bahsetmiyorum. Power Delivery'den bahsediyorum, bu teknolojinin şu an üst limiti 100W.

Keza ASUS ROG en üst serisi için bile kendisinin sattığı bu adaptör de 100W.

Model detaylarında da.

Power Supply kısmında açıkça 100W olduğunu görebilirsiniz.

Type-C, 100W AC adapter, output: 20v DC, 5a, 100W, ınput: 100~240v AC 50/60Hz universal.

İyi sosyaller

O teknoloji nedir hızlı şarj gibi bir şey mi?

Gibi. En basit tabirle Tablet, Telefon, Notebook hepsini aynı şart aletiyle şarj etmenizi amaçlayan bir teknoloji, Öncüsü de Apple (MacBook'lar için).

Edit: Type-C girişi olan çok notebook var ama bu Type-C girişinden MacBook gibi şarj edebilenler %20'si falan. (ASUS ROG'ta da bu destek var, HP Victus'ta yok)

Alttaki ürünü de düz bir örnek olarak bırakayım, bakın 6 cihaz aynı anda şarj ediyor

Gibi. En basit tabirle tablet, telefon, notebook hepsini aynı şart aletiyle şarj etmenizi amaçlayan bir teknoloji, öncüsü de Apple (MacBook'lar için).

Edit: Type-C girişi olan çok notebook var ama bu Type-C girişinden MacBook gibi şarj edebilenler %20'si falan. (ASUS ROG'ta da bu destek var, HP Victus'ta yok)

Alttaki ürünü de düz bir örnek olarak bırakayım, bakın 6 cihaz aynı anda şarj ediyor.

Güzel cihazmiş lightning gibi :)

Sizce S21FE yanına 14Pro yurt dışı almak istiyorum 8ay kullanıp iki telefon idare etmek istiyorum nasıl olur?

Son düzenleme:
Lenovo LOQ modellerindeki FHD 144Hz ekranların tepki süresinin çok yüksek olduğunu söylüyorlar yabancı forumlarda. Kimileri 34 ms ölçtüğünü iddia etmiş, o kadar olmasa da 3-5 ms'den fazla olduğu garanti diyorlar. Ürünü kullanan var mı?

Lenovo LOQ modellerindeki FHD 144Hz ekranların tepki süresinin çok yüksek olduğunu söylüyorlar yabancı forumlarda. Kimileri 34 ms ölçtüğünü iddia etmiş, o kadar olmasa da 3-5 Ms'den fazla olduğu garanti diyorlar. Ürünü kullanan var mı?

Zaten giriş seviyesi her cihaz FHD olur ve 144Hz ya da 165 Hz olur. Bunda sıkıntı yok ve evet tepki süreleri o civarda.

Lenovo LOQ modellerindeki FHD 144Hz ekranların tepki süresinin çok yüksek olduğunu söylüyorlar yabancı forumlarda. Kimileri 34 ms ölçtüğünü iddia etmiş, o kadar olmasa da 3-5 ms'den fazla olduğu garanti diyorlar. Ürünü kullanan var mı?
https://www.notebookcheck.net/Lenov...p-review-Don-t-call-it-a-Legion.735495.0.html (ki bu Ryzen 7 versiyonu) 42/24.5 ms , diğer taraftan Acer Nitro 16 modeli için bu değer 10 / 3ms. Yani kötü ha gözü rahatsız eder mi derseniz günlük kullanımda etmeyebilir.

Geri
Yukarı