Lenovo Tab 10B Modeli Hakkında Tavsiye

dnzcgls

Hectopat
Diğer sitelerde TaB10B modeli hakkında bir bilgi yok. TaB10 modeli 1 GB RAM'li. TaB10B modelini MediaMarkt satıyor sadece ve bu fiyata uygun geldi. Değeŕli yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Açıkcası ben Lenovodaki modelleri tam çözemedim M10 modelinin farklı varyasyonları var. Örneğin MediaMarkt'ın satmış olduğu TAB10B modeli hiç bir yerde yok 3 gb ram olunca bu modwl kafamı karıştırdı. Çünkü normalde B olmayan TAB10 modeli 1 gb ramli. M10 dediğiniz bir link var mı? Huawei T5 çok fazla kötü yorum okudum şarj sorunlar ve farkli sorunlar hakkında. O yüzden lenovo tarafına bakıyordum. Çocuklara alacağım bu arada. Beğenirsem ikincisini de almam gerekiyor.

Lenovo Tab M10 Za490043tr Wifi + Cellular 32 Gb 10.1" Tablet Siyah - n11.com 3gb ramli model

Lenovo Tab M10 Tb-x505f Za4g0072tr 32 Gb 10.1" Tablet - n11.com 2gb ram li modeli

Ben huawei mediapad t5 kullanıyorum, eksileri: arayüz yavaş ve akıcı değil, çok yavaş şarj oluyor ve hala android 8 kullanıyor, güncelleme alıp almayacağı belli değil. Artıları, ses kalitesi ve görüntü kalitesi çok iyi, şarjı gün boyu çok rahat gidiyor(sabahtan gece 02:00 a kadar sürekli kullanım), kasa sağlam.
Mediapad önerir miyim , önermem , yerine lenovo alınır mı buna da emin değilim çünkü mağazada incelediğimde iki markanın tabletide samsung modelleri kadar akıcı çalışmıyordu. Eğer alabiliyorsan samsung tab a 2019 2gb ram li modeli almanı öneririm.

Benim attığım linkteki cihaz 3gb ram 950 TL M10 modeline gore daha mantıklı değil mi? M10 ile aynı fiyat fakat M10 2 gb ramli. Pahalı olandan bahsetmiyorum diğeri.

Aynı ikilemde kaldım ben de ve aradım az önce firmayı. Alttaki linkte kendi sitelerinde 999 TL'ye sattıkları cihaz TAB10 değil TAB10B modelidir dediler ve 3 gb rame sahip dediler.

Son karar olarak önerdiğiniz Samsung TAB A 2019 2 gb ramli olan model ile Lenovo TAB M10 TB-X605F 3gb ramli model arasinda kaldım. Samsungun sanırım işlemcisi iyi Lenovonun rami iyi. Karşılaştırmalarda Lenovo daha iyi gibi görünse de daha önce ikisini de denediniz mi?
Samsung pil yonunden onde bu benim için bir artı. 3 gb ram konusu Lenovoyu cok fazla öne çıkartmaz ise Samsungu sipariş edeceğim yorumlarınız çok önemli teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı