Lenovo Tab 2 a70-30H Tablet HardBrick Sorunu

Daha fazla  
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim tabletime telefon özelliği kazandırmak için Sp Flash Tool ile Rusya ROM'u yükledim. Yükleme başarılı oldu dedi kabloyu çıkarttım ve cihazı açmaya çalıştığımda hiçbir tepki yok. Ayrıca bilgisayara kablo ile bağlayınca da USB Aygıtı Tanınmadı hatası veriyor. MTK driverları ve Lenovo driverları tamam. Zaten ROM işleminden önce bir sorun yoktu. Yazılımsal bir sorun mudur yoksa tablet çöp mü?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba başlıktaki tablete bende sahibim. Tablet'de 3G özelliği olması hasebiyle telefon özelliği kazandırılabiliyor. İlerde telefon olarak kullanmak istersem Rom yükleme işlemini yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir merak ediyorum doğrusu. Hafıza kartından mı yoksa Sp Flash Tool ile mi yüklemek gerekir ?. Tablet hakkındaki fikirlerimi de paylaşmak isterim ayrıca; ekranı beklediğimden güzel, hızından çok memnunum, dahili Gps alıcısı araç sürerken çok işime yarıyor ve bence en önemlisi 3450 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Sim kartımı takıp dilediğim yerden internete girebiliyorum lakin telefon özelliği yazılımla kısıtlanmış ilerde bunu açmayı düşünüyorum. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, hoşçakalın.

Hocam merhaba. Bende tablete telefon özelliği kazandırmaya çalışırken sanırım Hard Brick oldu ve tablet tamamen kullanılamaz hale geldi. Tam olarak hatırlamıyorum fakat 2 3 tane firmware vardı sanırım ve emin olmadan bir tanesini yükledim ondan sonra ne olduysa oldu zaten.

Merhaba Süleyman bey, benim elimde A7-30HC_S126_150824_ROW mevcut. Bazı arkadaşlar Sp Flash Tool ile değil de bunu hafıza kartına atıp yükleme yapmışlar. Şu an düşünmesem bile ilerde yüklemeyi düşünüyorum yanlış birşeyler yapmamak adına sormak istedim. Bazı arkadaşlar da sizin gibi Sp Flash Tool programıyla yüklerken sorun yaşamış, bazılarıysa hafıza kartına atıp sorunsuz yüklemiş. Bende hafıza kartından yüklemenin püf noktalarını öğrenmek isterim. Cevabınız için teşekkürler

Merhaba Süleyman bey, bende sizin gibi yaptım bende de okey işareti çıktı bende kabloyu çıkardım fakat çıkardıktan sonra hiç bir tepki vermiyor şimdi tablet siz sorunu çözebildiniz mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı