LG 24GN60R-B vs Lenovo G24-20

G24-20 coil whine problemli olmasinin yaninda maksimum parlaklik ve kontrast bakimindan kotu bir model.

24GN60R-B maksimum parlaklik olarak iyi, kontrast bakimindan kotu bir model.

Ikisi arasindan 24GN60R-B daha mantikli bir secim olur lakin butce arttirma sansi varsa daha iyi secenekler var, ornegin MSI G2412F gibi.

LG'yi 2 senedir kullanıyorum, tek sorunu ekranı özgürce hareket ettiremiyorsun kısıtlı hareketi var. Lenovo kağıt üzerinde daha iyi gözüküyor. Hem ayarlanabilir olması hem 0.5ms.

G24-20 coil whine problemli olmasinin yaninda maksimum parlaklik ve kontrast bakimindan kotu bir model.

24GN60R-B maksimum parlaklik olarak iyi, kontrast bakimindan kotu bir model.

Ikisi arasindan 24GN60R-B daha mantikli bir secim olur lakin butce arttirma sansi varsa daha iyi secenekler var, ornegin MSI G2412F gibi.
Bütçe daha fazla çıkamam bu bütçeler de önerebileceğin başka bir monitör var mı?

Maks 3700 falan

LG'yi 2 senedir kullanıyorum, tek sorunu ekranı özgürce hareket ettiremiyorsun kısıtlı hareketi var. Lenovo kağıt üzerinde daha iyi gözüküyor. Hem ayarlanabilir olması hem 0.5ms.
doğrudur da Lg markası diye de bir gerçek var Şuan ki monitör gidince tek derdim sağlam ver markalı olması kararsız kaldım ne yapsam diye

Bence 24GN60R-B'yi al gec cok dusunmeye gerek yok. Muhtemelen Acer VG240YM3 kontrast olarak daha iyidir ama incelemesi olmadigi icin yorum yapmam pek dogru olmaz. Sansimi denerim dersen VG240YM3 alabilirsin ama isimi sansa birakmak istemiyorum diyorsan LG'yi al gec.

Yeni konular

Geri
Yukarı