LG 24GN65R-B monitöre ayar önerisi

ah4tmx

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bu monitörü yeni aldım herhangi bir sorunu yok ama şöyle en iyi ayarı nasıl bulabilirim oyunlarda sanki bir tık karanlık geliyor gibi gözüme.

Kontrast, sharpness, gamma, dfc ve Black stabilitizer gibi birçok ayarı var.

Arkadaşlar merhaba bu monitörü yeni aldım herhangi bir sorunu yok ama şöyle en iyi ayarı nasıl bulabilirim oyunlarda sanki bir tık karanlık geliyor gibi gözüme.

Kontrast, sharpness, gamma, dfc ve Black stabilitizer gibi birçok ayarı var.
Bende aynı monitörü kullanıyorum kendi ayarımı söyleyeyim DFC kapalı, Black stabilitizer 50, Gamma mode 2, Parlaklık 90, Kontrast 70, Keskinlik 50, Red 70 Green 60 Blue 70, Response Time Fast'te kalsın en stabili o.

Dfc parlaklığı ekranınızda ne bulunuyorsa ona göre sürekli ayarlıyor, dediğim gibi bunlar benim kişisel ayarlarım açık seviyorsanız açık kullanın.

Denedim ve güzel geldi gözüme ayarlar dfc yede gerek kalmadı red Green Blue arttırdığınız için renkler daha da coştu teşekkürler.

Bir de hoparlör yok monitörde küçük AUX kablolu bir şey alıp çift taraflı bantla arka kısmına montemi etsem acaba maksat ses versin yeter :D

Denedim ve güzel geldi gözüme ayarlar dfc yede gerek kalmadı red Green Blue arttırdığınız için renkler daha da coştu teşekkürler.

Bir de hoparlör yok monitörde küçük AUX kablolu bir şey alıp çift taraflı bantla arka kısmına montemi etsem acaba maksat ses versin yeter :D
Hoparlör konusunda bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı