LG LG Ultragear 24GN65R-B monitör alınır mı?

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba linkteki monitör alınır mı? Max 4200 TL bütçem var sizce nasıl monitör aynı paralara daha iyisi var mıdır?

Merhaba linkteki monitör alınır mı? Max 4200 TL bütçem var sizce nasıl monitör aynı paralara daha iyisi var mıdır?

Monitor iyi kullanmaktayimda benim sansima ekranda pixel patlamasi var beyaz beyaz.

Alınır. Amazon üzerinden tercih et ama.

Amazon'da Prime olmadiği için 4300 TL ve ben Max 4200 TL bütçem var

Monitor iyi kullanmaktayimda benim sansima ekranda pixel patlamasi var beyaz beyaz.

Genel olarak memnun musun pixel sorunu dışında

İkisi de aynı ozellik aynı fiyat neden pivot olani varken ASUS olanı tercih etmeliyimki?

Amazon'da Prime olmadiği için 4300 TL ve ben Max 4200 TL bütçem var.

Genel olarak memnun musun pixel sorunu dışında.

İkisi de aynı ozellik aynı fiyat neden pivot olani varken ASUS olanı tercih etmeliyimki?

Hocam ben renk olarak ASUS'un daha biraz daha kaliteli olduğunu duymuştum o yüzden onu önerdim.

Amazon'da Prime olmadiği için 4300 TL ve ben Max 4200 TL bütçem var.

Genel olarak memnun musun pixel sorunu dışında.

Evet hocam bendeki sorun disinda gayet memnunum hiçbir sorun yok arayuz olsun pivot ozelligi olsun vs her şey mukemmel.

3700 e amazonda g24-20 lenovoyu kaçırma derim . 1 hafta önce vatandan 4500 e aldı lgden daha iyi kendi deneyimlerime dayanarak .ikisinide kullandım . asus için yorum yapamayacağım hiç kullanmadım. Ama bir sarı renk problemi var diyorlardı bazı TUF modellerinde .

Hocam aldinmi bilmiyorum ama Amazon da problemli geldi ben iade edip vatandan aldım 400 TL daha pahalı ama çok iyi bir politikası var nethause denen sirket yok 5 ölü piksel olması lazım falan diyor.

Hocam aldinmi bilmiyorum ama Amazon da problemli geldi ben iade edip vatandan aldım 400 TL daha pahalı ama çok iyi bir politikası var nethause denen sirket yok 5 ölü piksel olması lazım falan diyor.

Ben Vatan'dan aldım 1 hafta önce 4499 +360 TL 2 yıl ek garantiyle ama Lenovo 5 piksele kadar normal kabul etse de ayıplı mal statüsünden Amazon değişim yapıyor diye biliyorum. N11 Trendyol biraz sıkıntılı Amazon'da problem olmuyor.

Geri
Yukarı