LG Monitör Power Saving Mode Hatası Veriyor

osmantalha50

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamünaleyküm benim bilgisayarı alalı 1 aydan fazla oldu. Ben bilgisayarı İstanbul'da aldım ve daha sonra memlekete götürdüm ve daha sonrasında oyun oynarken bir anda Power saving mode hatası ile karşılaşmaya başladım. Bir sürü yöntem denedim. Forumlarda araştırdım YouTube'dan videolar izledim fakat bir türlü çözemedim ve bu sorun İstanbul'da iken hiç karşıma çıkmamıştı. Fakat memlekete döndüğümde karşıma çıkmaya başladı yani oyun oynarken 10-15 dakika sonra bir anda ekranda Power saving mode yazıyor ve bunu çoğu oyunda yapıyor ama bazı oyunlarda yapmıyor yani Minecraft gibi oyunlarda yapmıyor anladığım kadarıyla yüksek grafikli, oyunlarda yapıyor ama bundan önce RX550 ekran kartım vardı onda da yapıyordu bir sürü yöntem denedim ama bir türlü çözemedim bana yardımcı olabilecek birileri varsa cevaplayabilir mi?
Not: Sistem ikinci el.
Sistem:
RX580 ekran kartı.
i7-3770 işlemci.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Yani Osman, monitörün modelini söylememişsin ama, büyük ihtimalle monitör ayarlarından dolayı olabilir. Power Saving Mode ile alakalı herhangi bir ayar var mı onları kontrol ettin mi iyice?

Yani Osman, monitörün modelini söylememişsin ama, büyük ihtimalle monitör ayarlarından dolayı olabilir. Power Saving Mode ile alakalı herhangi bir ayar var mı onları kontrol ettin mi iyice?
Kanka kusura bakma yazmayı unutmuşum flatron e2241 monitör ayarlarından da ayarlanmıyor maalesef anlayamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı