LG UltraGear 24GN60R-B 23.8 alınır mı?

Sabah müsait olduğum bir vakitte atayım sizin için sıkıntı olmazsa. Monitörde G-SYNC desteği mevcut değil fakat FreeSync Premium özelliği mevcut. Daha önce bu iki desteği bulunan bir monitör kullanmadığım için farkını anlamadım maalesef.

O konuya da tam emin olamadım o yüzden yanlış bilgilendirme gibi olmasın. Anladığım kadarıyla ghosting dediğimiz olay UFO testinde geçen cismin arkasında hafif siyah bir gölge bırakması durumu oluyor. Ya ben çok titiz baktım ondan öyle hissettim ya da olmayabilir. Sabah müsait bir zamanımda fotoğraf veyahut video tarzı bir dosya ile size de danışabilirim. İzlediğim testlerdeki Odyysey G3 monitördeki gibi siyahımsı bir iz kesinlikle yok.
Va panelde yaşadığım durumu atıyorum direkt buna göre kıyaslayıp anlayabilirsin

Dosya Ekleri

• IMG_2773.png
    IMG_2773.png
    793,4 KB · Görüntüleme: 706
Yaklaşık 3 gündür kullanmaktayım bu cihazı. Ghosting çok çok az (dikkate bile alınmayacak) seviyede mevcut. Benim şansıma ölü pixel çıkmadı fakat sizde çıkar mı bilemiyorum. Çerçeveleri aşırı ince ve sıfıra yakın yükseklikte olması çok güzel bir olay. Monitörlerden aşırı anlayan biri değilim fakat parasını hak ettiğini düşünüyorum. 3.500 TL'yi sonuna kadar hak ediyor. Yeni aldığım ve çok vakit ayıramadığım için çok inceleme fırsatım bulunmadı. Aklınıza takılan sormak istediğiniz bir durum varsa sizle beraber bende deneyebilirim.

Nasıl hoşuna gitti mi monitör bende almak istiyorum genelde CS:GO oynarım önerir misin şu an 3550 TL kutudan hangi kablolar çıkıyor DP kablosu çıkıyor mu?

Nasıl hoşuna gitti mi monitör bende almak istiyorum genelde CS:GO oynarım önerir misin şu an 3550 TL kutudan hangi kablolar çıkıyor DP kablosu çıkıyor mu?
Şu an beni fazlasıyla tatmin ediyor ve öneriyorum. Kutudan sadece HDMI çıkıyor DP mevcut değil.

@orpheus2690 merhaba hocam bende bugün sipariş verdim salı günü gelecek bir terslik olmaz ise şu an nasıl deneyiminiz tepki süresi ve renkleri güzel mi?
Ben şu an çok memnunum. Tepki süreleri ve renk kalitesi tatminkar derecede şu an.

@orpheus2690 Merhaba, ben de monitör bakıyorum oyun odaklı freesynch olan. Rekabetçi online oyunlar oynamıyorum. Su anki kullandığım monitörüm 60hz 5ms 21.5 inç. 144hz bir monitörü de 75 hz a kitleyip oynamayı düşünüyorum çünkü gözüm yüksek hıza alışırsa 60lara gerilediğinde gözümü çok rahatsız edip yorabilir. 1ms ile 5 ms arasında rekabetçi oynamayacaksam da tek kişilik oyunlarda bir fark görür müyüm? Almışken kaliteli bir şey alayım diye bu modele bakıyorum ama özelliklerini kullanmayacaksam neden bu kadar fazla para vereyim de diyorum. Diğer alternatifim de samsungun 75 hzlık freesynchli 2500 ü geçmeyen bir modeli. Siz kullandığınız için deneyimleriniz daha tazedir. Diğer arkadaşlar da deneyimlerini paylaşırsa örnek olarak daha önce kullandığıyla fark var mı gibisinden çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı