LGS çalışma önerisi

arista1337

Zeptopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar ben karar verdim artık sadece mat fen Türkçe üzerinden gideceğim.
Son denemem:
Türkçe: 19 1
Mat: 14 6
Fen 14 5
Ink 9 0
Din 7 2
İngilizce 4 2
Tavsiyeleriniz ne? Şimdiden teşekkürler.

İngilizce çok kolay neden yapamıyorsun ki? Hayatım boyunca hiç İngilizce çalışmadım hep dışarıdan öğrendim sınavda da fulledim her deneme de fullerdim. İngilizce ve fenini düzeltirsen netlerin gayet iyi. Biraz da matematik çalışmalısın tabii. Türkçeden her gün 1 deneme çöz. Matematik ve fenden de yapamadığın konulardan bol bol soru çöz.

İngilizce çok kolay neden yapamıyorsun ki? Hayatım boyunca hiç İngilizce çalışmadım hep dışarıdan öğrendim sınavda da fulledim her deneme de fullerdim. İngilizce ve fenini düzeltirsen netlerin gayet iyi. Biraz da matematik çalışmalısın tabii. Türkçeden her gün 1 deneme çöz. Matematik ve fenden de yapamadığın konulardan bol bol soru çöz.
Zor geliyo bana kankam ya

Her gün düzenli olarak genel deneme çözebilirsin ve bence İngilizceyi arttırabilirsin.
Yok ben havluyu attım yabncı dile artık 😅

Her gün düzenli olarak genel deneme çözebilirsin ve bence İngilizceyi arttırabilirsin.

Yok ya benden geçti artık yabancı dil

Yok ya benden geçti artık yabancı dil

Kusura bakmayın yanlışlıkla atmışım ama gerçekten bıraktım artık sadece Türkçe mat fen gitmeyi düşünüyorum çünkü zaten İngilizce toplamda 16 puan oluyor.

1 puan bile önemli sınavda İngilizceyi 1 haftada halledebilirsin diğer netlerin iyi durumda fen ve İngilizce çalış Türkçe ve matematikten da branş denemesi çöz.

Selamünaleyküm arkadaşlar ben karar verdim artık sadece mat fen Türkçe üzerinden gideceğim.
Son denemem:
Türkçe: 19 1
Mat: 14 6
Fen 14 5
Ink 9 0
Din 7 2
İngilizce 4 2
Tavsiyeleriniz ne? Şimdiden teşekkürler.
matematikte tüm soruları yapmaya çalışma. çok kurcalarsan senin tüm moralini götürüyor.
2-3 boş bırak. Zaten matematikte yanlış yapmanın 2 sebebi oluyor ya işlem hatası ya da hangi yöntemi kullancağını bilememek

Zor geliyo bana kankam ya

ingilizce için de İngilizcele - Üniteler, Konu Anlatımları, Kelimeler, Materyaller bu siteyi bir inceleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı