LGS döneminde Kaan N1 telefon kullanmak mantıklı mı?

aquiet

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar, merhaba. Elimde Kaan N1 adlı telefon var. 11 senelik yaklaşık. Ben LGS hazırlanıyorum. Telefonla çok işim olmuyor. Elimde Redmi Note 8 var (2021 değil). Çok uygulama kullanmıyorum operatör uygulaması, WhatsApp, Twitter gibi ufak şeyler yüklü. Sizce Kaan N1 geçmek mantıklı mı? Şarjı 1 günü çıkarıyor. Değişiklik olsun istiyorum. İçinde Android 7.0 yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi akşamlar, merhaba. Elimde Kaan N1 adlı telefon var. 11 senelik yaklaşık. Ben LGS hazırlanıyorum. Telefonla çok işim olmuyor. Elimde Redmi Note 8 var (2021 değil). Çok uygulama kullanmıyorum operatör uygulaması, WhatsApp, Twitter gibi ufak şeyler yüklü. Sizce Kaan N1 geçmek mantıklı mı? Şarjı 1 günü çıkarıyor. Değişiklik olsun istiyorum. İçinde Android 7.0 yüklü.
Bence böyle aksiyonlara gerek yok.Ders çalışmama engel diyorsanız tuşlu telefon kullanin.

LGS'ye neredeyse 1 ay kaldı tuşlu almam ama telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyordum kasmalar vardı. Sıfırlarım uygulamaların gereklileri yüklerim. Teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı